اخبار

جوانان مهربان شهرمان که در قالب گروهی موسوم به (( نیکی های کوچک)) مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند، بار دیگر به خانه عشق و وفاداری آمدند تا دلهای زیادی را شادتر از همیشه نمایند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ چند سالی هست که جوانان تحصیل کرده و پرشور زیادی ، مسیر کهریزک را جهت مهرورزی هایی هر چند کوچک یافته اند و به بهانه های مختلف در جمع سالمندان و معلولین این خانه بزرگ حاضر می شوند تا باری از دوش همگان بردارند.

این جوانان مهربان که با عنوان گروه ((نیکی های کوچک)) معرف حضور همگان  بوده ، لباسهای متحد الشکل آنها الگوی کمک به مددجویان در همه زمینه هاست ، در مناسبت­های گوناگون یار و یاور همگان هستند تا عشق به نوعدوستی را در عمل ثابت نمایند. این جوانان مهرورز همچنین با علاقه و پشتکاری که دارند گاهی خود بانی مناسبتی می­شوند و ملزومات مورد نیاز را از محل آورده های خرد و کلان هم تأمین می نمایند تا حال و هوای جمعی از ساکنین کهریزک را برای ساعاتی شادتر از همیشه نمایند.

در جشن بزرگی که به همت و برنامه ریزی این جوانان علاقمند به امور خیر و خیرخواهی در محل سالن اجتماعات نراقی برگزار شد و در آن معلولین جوان ساکن در بخشهای ارغوان شرکت داشتند ، مهرورزان گروه نیکی های کوچک هر آنچه در توان داشتند ، در جهت شادی میهمانان خود هزینه کردند تا دلی شاد نشده مراسم آنان را ترک نکند.

از نکات جالب و بارز این جشن شاد و خاطره انگیز ، پذیرایی از میهمانان که همانا معلولین جوان بلوک ارغوان می شوند ، توسط گروه نیکی های کوچک بود که تمام و کمال توسط آنان و البته با خوشرویی هر چه تمامتر به انجام رسید .جالب تر آنکه این عزیزان علاوه بر تهیه همه ملزومات پذیرایی ، ناهار دورهمی را هم با سلیقه ای برگرفته از اندیشه شاد جوانان تدارک و در اختیار مدعوین خویش قرار دادند تا همه از لذت این پذیرایی گرم بهره مند گردند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با عرض ادب و احترام به این جوانان مشتاق و علاقمند به دلگرمی بخشیدن به ساکنین این خانه بزرگ ، همت و پشتکار آنان در کمک به بیماران و ضعیفان جامعه را نشان از بلوغ و شکوفایی اجتماعی این عزیزان می داند و امید دارد که همچنان در مسیری که خود داوطلبانه در آن گام نهاده اند ، صاحب بهترین توفیقات ممکن شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید