اخبار

مدیر عامل موسسه مادران امروز ، ارتقاء کیفیت زندگی سالمندان را نیاز امروز جامعه دانست و بر هماهنگی همه مسئولین و دست اندرکاران حوزه سالمندی در انجام این مهم تأکیدکرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دردیدار مدیر عامل و تنی چند از مدیران موسسه مادران امروز از آسایشگاه خیریه کهریزک ، بر اهمیت توجه به زندگی سالمندان ، تأکیدی دوباره شد.

این هیئت پس از دیدار از بخش های مختلف زندگی سالمندان ، در نشستی صمیمی با محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به تبادل نظر در زمینه مسائل مختلف سالمندی پرداختند.

دکتر جولایی با اشاره به صرف توان مضاعف در سرویس دهی به جمع زیادی از سالمندان کشور در کهریزک گفت :

مطمئن هستیم برنامه ریزی و تأمین مایحتاج عمومی این عزیزان ، انرژی مضاعفی را می طلبد. از آن مهم تر اینکه توانسته اید وضعیتی را فراهم نمائید تا یادگاران دور و نزدیک جامعه بتوانند فارغ از رنج دوری از خانواده آسوده خاطر باشند ، امری قابل اعتناء و ستودنی است.

دکتر جولایی ارتقاء کیفیت سالمندان را نیاز امروز جامعه دانست و گفت :

علاوه بر مسئولین کشوری ، قطعاً ارگان ها و نهادهای خیریه ای که در سطح کشور فعال هستند، باید اهتمام بیشتری به جامعه سالمندی داشته باشند، چرا که رفع نیازهای این عزیزان از اولویت های اصلی یک جامعه فرهیخته است.

دکتر جولایی تعامل موسسه مادران امروز با مجموعه بزرگ کهریزک را نقطه شروعی دیگر در خدمات آن موسسه دانست و افزود:

موسسه مادران امروز تاکنون در تعامل با خانواده ها با محوریت خانواده – کودک و خانواده – جوانان فعال بوده است ، اما نیاز امروز جامعه می گوید محوریت خانواده – سالمند از دیگر بخشهای مرتبط با وظیفه موسسه مادران است که چارچوب های آن با بهره گیری از تجربیات ارزشمند مسئولین کهریزک قابل استوارتر شدن خواهد بود.

مدیر عامل موسسه مادران امروز با تشکر از پذیرایی و نشست تخصصی که با حضور مدیریت آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد، ابراز امیدواری کرد با حضور سایر کارکنان و رابطین آن موسسه در این مجموعه ، توان عملیاتی و اجرائی مادران امروز بیش از پیش در تحقق اهداف تعریف شده رو به افزونی گذارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید