اخبار

اولین سالگرد عروج زنده یاد عزیزالله علاء الدینی در فضایی مملو از غم و اندوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در اولین سالروز در گذشت زنده یاد حاج عزیزالله علاء الدینی – یار دیرین و با وفای آسایشگاه خیریه کهریزک – دوستداران امور خیر و خیرخواهی گردهم آمدند تا یاد و خاطره آن عزیز سفر کرده را گرامی بدارند.

در این مراسم محزون ، علاوه بر خاندان محترم آن عزیز سفر کرده ، اعضاء هیآت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک ، جمعی از مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک نیز حضور داشتند.

شادروان عزیزالله علاء الدینی عضو فقید هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک ، سالیان متمادی در خدمت به نیازمندترین افراد جامعه بویژه معلولین و سالمندان کهریزک ، از هیچ کوششی دریغ نوروزید . وی همچنین سالیان طولانی در کسوت مدیر عاملی این موسسه منشأ خیر و اثر بوده ، توانست علاوه بر برقراری مدیریت منسجم ، بانیان خیر فراوانی را با هدایت های خویش راهی خدمت به کهریزک نماید.

سرانجام چراغ عمر پر فروغ آن بزرگ مرد کهریزکی در غروب آفتاب دوازده اردیبهشت سال 1397 برای همیشه خاموش شد.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با عرض تسلیت و تعزیت مجدد به خاندان گرامی حاج عزیزالله علاء الدینی – عضو فقید هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک – علوّ درجات آن یار مهربان محرومین جامعه را از خداوند متعال مسئلت نموده ، سلامت و سعادت بازماندگان ایشان را آرزومند است.

دیدگاهتان را بنویسید