اخبار

فرماندار ویژه شهرستان ری ، خیرین بزرگی چون زنده یاد دکتر حکیم زاده را ماندگاران تاریخ میهن اسلامی دانست که به راحتی توانسته اند با بهره گیری از دانش و سرمایه خود ، آخرت خویش را نیز آباد کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر هدایت اله جمالی پور سیره علی (ع) را برترین روش مردم داری و دستگیری از نیازمندان جامعه دانست که از محل کار و تلاش خویش ، یار و غمخوار ناتوانان جامعه آن دوران بود .

وی که در جمع مددجویان ، خیرین و نمایندگان نهادهای دولتی حاضر در آسایشگاه خیریه کهریزک سخن می گفت ، تصریح کرد:

آن بزرگمرد تاریخ در دوران حکومت خود طوری رفتار کرد که هرگز حقی از احدی تضییع نگردد. چرا که اعتقاد راسخ داشت مسلمان و غیر مسلمان حقوق انسانی برابر دارند.

جمالی پور تصریح کرد :

با نگاهی به سیره امیر المومنین علی (ع) ، همواره باید خود را مورد ارزیابی قرار دهیم که چقدر پیرو او و ائمه اطهار هستیم و تا چه میزان رفتار و کردار ما با آن مطابقت دارد .

معاون استاندار تهران خطاب خیرین حاضر در این مراسم یاد آور شد :

خیرینی که از محل تلاش خود ، از محل در آمد و ثروت خویش به آسانی انفاق می کنند و در یاری رسانی به مستمندان جامعه پیشگام هستند ، بدرستی که نور معرفت و ایمان در دل یکایک آنان تابیده است و می دانند که با انجام چنین اقدامات شایسته ای ، عاقبت و آخرت خویش را نیز آباد می کنند.

وی در ادامه نیز گفت:

افرادی همچون دکتر حکیم زاده که از دانش و سرمایه خویش بهترین و ماندگار ترین امور جامعه را عهده دار شده اند ، انصافاً خود نیز ماندگارند و عاقبتی مثال زدنی در انتظارشان است .

فرماندار ویژه شهرستان ری با قدردانی از خیرین و نمایندگان ارگانهای دولتی حاضر در این مراسم معنوی ، از همه این گرامیان خواست تا در تداوم خدمات انساندوستانه رایج در کهریزک همچنان پر توان تر از همیشه گام بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید