اخبار

دومین برنامه هفته سلامت روان با شعار نقش شادی و نشاط در سلامت روان در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، امروز صبح دومین برنامه به مناسبت هفته سلامت روان  با همکاری روانشناسان مرکز یاس و نیلوفر برای پرسنل با شعار نقش شادی و نشاط در سلامت روان با در نظر گرفتن بازی های مهیج و تفریحی دومینو و پانتومیم در ساختمان شقایق برگزار شد.

سلامت روان حالتی از رفاه است که در آن فرد توانایی هاش را باز می شناسد و قادر است با استرس های روزمره زندگی مدارا کند و بطور کلی نقش برجسته ای در رشد و تکامل اجتماعی و روانی در دوره های مختلف زندگی ایفا کند.

خانم علوی روانشناس مرکز یاس ضمن اشاره برنامه های در نظر گرفته برای هفته سلامت روان بیان کرد: شادی و نشاط یکی از عوامل کمک کننده به توسعه هر سازمانی به شمار می رود چرا که با داشتن این ویژگی، سازمان ها به سمت و سوی پیشرفت و توسعه هدایت می شوند و افراد استعدادهای خود را در زمینه های گوناگون شکوفا می سازند. نقش شادی در سلامت جسم و روح انکار ناپذیر است ، لذا با توجه به استرس های شغلی که برای افراد در محیط کار وجود دارد با ایجاد لحظاتی شاد و خاطره انگیز در راستای ارتقای سلامت روان پرسنل مرکز اجرای بازی های مهیج و تفریحی (پانتومیم و دومینو ) برای پرسنل در نظر گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید