اخبار

اولین جلسه هیئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک در سال 97با حضور مدیران، معاونین، مسئولان و سرپرستان واحدهای تابعه این موسسه با تأکید بر ارتقاء خدمت رسانی به جامعه هدف مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آغاز چهل و ششمین سال فعالیت موسسه خیریه کهریزک به عنوان بزرگترین نهاد آموزش، توانبخشی و نگهداری سالمندان و معلولین در کشور، مدیران و سرپرستان این موسسه گردهم آمدند تا با حضور در کنار اعضاء هیئت مدیره و امناء بر خدمت رسانی به بیش از 3000 مددجوی تحت پوشش تأکیدی دوباره نمایند.

در این نشست که با یاد شادروان دکتر حکیم زاده بنیانگزار فقید کهریزک و همه درگذشتگان عاشق خدمت به نیازمندترین اقشار جامعه آغاز شد ، بار دیگر تاریخچه گرانسنگ کهریزک  مورد ارزیابی قرار گرفت تا بر اهمیت حفظ و ارتقاء جایگاه والای خدمات انسانی در این موسسه پافشاری گردد.

حفظ منزلت کهریزک به عنوان امانتداری بزرگ در میان مردم فهیم و نوعدوست کشور ، قدردانی از حمایت‌های بی دریغ مردم در زندگی بخشی به جمعیت هدف موسسه، نگاهی به عملکرد و فعالیت‌های عمده آسایشگاهی در بخش توانبخشی و نگهداری در تهران و البرز، مرور
فعالیت‌های ارزنده مرکز درمانی جواد الائمه (ع) و ستاد مرکزی موسسه، تأکید بر مقوله آموزش در همه بخش‌های فعال، از دیگر مباحث مطروحه در نشست مشترک هیئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک با مدیران و مسئولین این مجموعه بود.

گفتنی است موسسه خیریه کهریزک با پشتوانه عظیم مردمی و به عنوان بزرگترین متولی خدمات انسانی در کشور، عهده دار خدمت به بیش از 3000 مددجوی سالمند ومعلول، بیماران مبتلا به ام اس و کودکان اوتیسم در 3 بخش نگهداری شبانه روزی، مراقبت روزانه و مراقبت در منزل است.

این موسسه همچنین با بهره‌گیری از امکانات تخصصی مرکز درمانی جواد الائمه‌(ع)، روزانه به بیش از 1500 نفر از بیماران منطقه جنوب تهران، خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی ارائه می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید