اخبار

در نشست هم اندیشی اعضاء هیئت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک با مدیران و مسئولین این موسسه، بر ضرورت ارائه پیشنهادات جدید برای اداره هر چه بهتر و موثر تر این مجموعه بزرگ تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ اولین نشست اعضاء هیئت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک در سال 98 با حضور کلیه معاونین حوزه های مختلف اجرایی، مدیران و مسئولین این موسسه در فضایی گرم و صمیمی به میزبانی آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این نشست مشترک که با تأکید بر ارائه رهنمود و پیشنهادات مکتوب هر یک از مدیران این موسسه همراه بود، نگاهی اجمالی به فعالیت های گذشته و برنامه های آینده پیش روی اداره این خانواده بزرگ و 5000 نفری را به دنبال داشت.

تخصصی تر شدن ارائه خدمات به جمعیت هدف و الگو سازی این رسالت بزرگ برای کل کشور، تأکید بر مقوله پژوهش در موسسه، پیشنهاد برای تأسیس بیمارستان تخصصی جهت بهره گیری بیشتر از تخصص پزشکان موظف و افتخاری، نگاهی کلی به فعالیت های عمده مرکز تخصصی جوادالائمه(ع) شامل ویزیت روزانه 1500 بیمار و نیز انجام 4000 عمل جراحی در طول سال، راه اندازی انواع تجهیزات پزشکی مدرن شامل سی تی اسکن و سونوگرافی و تست ورزش در آن مرکز، برگزیده شدن دانشگاه جامع علمی– کاربردی آسایشگاه با مقام نخست در استان تهران ، تأکید بر تکمیل پروژه های نیمه تمام در آسایشگاه مرکز البرز، راه اندازی نرم افزار جامع در حوزه سلامت و توانبخشی و استفاده از فضاهای شهری برای زندگی بخشی موثرتر به معلولین و سالمندان تحت پوشش موسسه، از جمله موضوعاتی بود که توسط هر یک از مدیران اجرایی مطرح شد ضمن آنکه نقش عالی و متعالی خیرین در دنبال کردن اهداف الهی– انسانی موسسه خیریه کهریزک مورد یاد آوری همگان قرار گرفت.

در بخشی از این نشست، حاج مجید قمی عضو هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک و مدیر عامل مرکز تخصصی جوادالائمه (ع)، با تبریک به همه مدیران و خادمین کهریزک بزرگ، سالی پر امید و شاد را برای همگان آرزومند شد.

مجید قمی با تأکید بر خدمت صادقانه برای کارکنان این موسسه گفت:

همه مددجویان اعم از سالمندان و معلولین، از بدو ورود به خانه جدید خود نیازمند محبت هستند، محبتی که در همه روزهای سال باید در حق آنان ادا شود. مبادا خدای ناکرده در بذل محبت به این عزیزان کوتاهی صورت پذیرد که گناهی نابخشودنی است.

مجید قمی با آرزوی سلامتی و طول عمر پر برکت برای بزرگ نیکوکار سال های دور کهریزک جناب آقای حاج سید علی حکاک و اختصاص بخشی از اموال خود برای توسعه خدمات درمانی نیازمندان در موسسه گفت:

در اولین روزهای سال و با لطف خداوند همیشه مهربان، موفق شدیم مجوز توسعه 3200 متری مرکز تخصصی جوادالائمه (ع) را از شهردار منطقه اخذ نماییم تا نقطه عطف دیگری باشد بر ارائه خدمات به مددجویان و مردم نیازمند جنوب تهران.

عضو هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک، همفکری، تعاون و همبستگی همه مدیران و کارکنان این موسسه را لازمه اداره امور و وظایف سنگین پیش رو در سال 98 دانست و بر افزایش رضایتمندی همه مددجویان و گیرندگان خدمات تأکیدکرد.

نشست مشترک هیئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک با مدیران اجرایی این موسسه در حالی به پایان رسید که امید می رود در سال جاری و با وجود همه تنگناهای مالی، نه تنها کوچکترین خللی در ارائه خدمات به مددجویان ایجاد نگردد، بلکه شکوفایی و ارتقاء سطح خدمات در همه جنبه های تعریف شده این موسسه بهتر از هر سال دیگر در دسترس باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید