اخبار

در ایام سوگواری بانوی دوعالم حضرت فاطمه الزهرا (س)، مردم نوعدوست و دین باور شهرمان با اهداء نذورات خویش، خانواده بزرگ کهریزک را یاری نمودند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در شب شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) و سوم رجب سالروز عروج دردانه پیامبر عظیم الشان اسلام، بار دیگر مردم نوعدوست و دین باور شهرو دیارمان، سرای بزرگ کهریزک را مسیر  مهرورزی های خویش قرار دادند.

در این ایام محزون، انواع نذورات مردمی به واحد تغذیه آسایشگاه تحویل شد تا در وعده های مختلف غذایی 1750مددجوی نیازمند  و تحت پوشش کهریزک گنجانده شود.

مرضیه مقیمی مسئول تغذیه آسایشگاه با بیان این مطلب افزود:

در 3 روز منتهی به سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، در مجموع مردم مهربان شهرمان تمامی وعده های غذایی این 3 روز مددجویان را تأمین کردند و نشان دادند که مثل همیشه بیاد عزیزان  ما در کهریزک هستند.

وی ادامه داد:

قربانگاه آسایشگاه هم روز پرکاری را پشت سرگذاشت تا گوسفندان قربانی اهدایی مردم عزیزمان را ذبح نموده، برای تهیه وعده های مختلف غذایی تحویل نماید. انواع برنج و حبوبات و دیگر مایحتاج تهیه و پخت غذا، از جمله هدایایی بود که نوعدوستان جامعه به انبار تغذیه تقدیم نمودند.

مسئول تغذیه آسایشگاه با دعوت از همه خیرین و نیکوکاران برای مشارکت در تأمین مواد غذایی مورد نیاز مددجویان در طول سال، خاطر نشان کرد:

در تمامی روزهای سال بویژه تعطیلات نوروزی، همکاران ما در واحد تغذیه بصورت شبانه روزی در خدمت نیکوکاران گرامی هستند تا به هر میزانی که تمایل در مشارکت طبخ غذا دارند، غذای مورد نظر این مهربانان همیشه یاور کهریزک را تهیه و در بخشهای بستری سالمندان و معلولین در وعده های ناهار یا شام توزیع نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید