اخبار

هنرمندان پر توان و معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک  که خود را آماده اجرای تأتر رستم و سهراب می کنند ، میهمانان عرصه هنر و ورزش کشور را به وجد آوردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ کارگاههای توانبخشی و بخش کار درمانی میزبان جمعی از نخبه های هنری و ورزشی کشور شد تا این گرامیان با بخشی از توانمندی های معلولین و سالمندان کهریزک آشنا شوند.

میهمانان کهریزک همچنین با حضور در محل تمرین گروه تئاتر معلولین که آماده اجرای نمایش رستم و سهراب می شوند ، از این همه توانمندی  معلولین کهریزک ابراز شگفتی کردند.

حمید سوریان قهرمان نام آشنای المپیکی کشور در محل کتابخانه آسایشگاه در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک ، اظهار داشت :

افتخارمی کنم که فرزند شهرستان ری و در مجاورت بارگاه حضرت عبدالعظیم (ع) وخانه سالمندان و معلولین کهریزک هستم ، خانه ای که انصافاً بوی طراوت و شادابی می دهد.

سوریان تصریح کرد :

امیدوارم مرا هم مثل همه خادمین افتخاری کهریزک پذیرا باشید و هر زمان که احساس کردید می توانم مفید باشم ، قطعاً با جان و دل خواهم آمد و در کنارتان انجام وظیفه می کنم.

گفتنی است از جمله تعهداتی که نخبه های هنری کشور در زمان حضورشان در کهریزک داشتند، ایجاد بستر مناسب برای برخورداری هنرمندان معلول از امکانات ویژه سالن های تئاتر است که بتوانند در زمان و مکان مشخص ، هنر خود را در معرض دید دوستداران فرهنگ و هنر قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید