اخبار

کاروان نیکوکاران فعال در بخش یاس آسایشگاه خیریه کهریزک ، باردیگر به شهر کاشان رفتند تا در اشاعه فرهنگ ناب نیکوکاری، همراه مددجویان آن دیار باشند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در سومین سال متوالی و با هدف اشاعه فرهنگ ناب نوعدوستی، کاروان نیکوکاران فعال در آسایشگاه خیریه کهریزک به مرکز خیریه گلابچی کاشان رفتند تا یار و یاور مددجویان آن دیار باشند.

شستشو، تلطیف بیماران، مساعدت در بهداشت عمومی محل زندگی مددجویان و تأمین بخشی از نیازهای بهداشتی و البسه آن مرکز خیریه، از جمله اقدامات شایسته کاروان نیکوکاری اعزامی به آسایشگاه خیریه گلابچی کاشان بود.

سید کمال الدین میر زنده دل از یاران مهربان و همیشه همراه خیرین کهریزک درباره چگونگی این سفر پربار نیکوکاری گفت:

در آسایشگاه های شهرهای دور از مراکز استان، ساماندهی خاصی برای حضور داوطلبانه افراد در آسایشگاه صورت نمی گیرد و آسایشگاه گلابچی کاشان هم از این امر مستثنی نبوده که با کمکهای مردمی به بهداشت عمومی بیماران و نیازهای آنها رسیدگی شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که با این اقدام، حرکت جدیدی را در آن مرکز خیریه  ایجاد نماییم.

میر زنده دل ادامه داد:

در اولین سال حضورمان در مرکز گلابچی کاشان، بیماران با ما غریبی می کردند. از اینکه ما را بپذیرند انگار خجالت می کشیدند و در کل به این گونه حضورها عادت نداشتند.

میر زنده دل در توصیف سومین سال حضورشان در آن مرکز خیریه نیز گفت :

حالا بعداز گذشت 3 سال و چندین نوبت حضور، بیماران و مددجویان گلابچی با ما دوست شده اند و با خوشرویی ما را می پذیرند و البته کارکنان آنجا هم به حضور ما عادت کرده اند و همراهمان می شوند تا در شستشوی عزیزان دلمان راحت تر از گذشته خدمت کنیم.

این یار باوفا و مهربان کهریزک با دعوت از عموم مردم به انجام کارهای داوطلبانه، رضای خدا را درخدمت به کسانی دانست که برای ادامه زندگی هیچ توانی از خود ندارند و کاملاً وابسته به مرکزی هستند که در آن روز و شب می گذرانند.

دیدگاهتان را بنویسید