اخبار

کاروان40 نفری از مجاورین امام رضا (ع) ، به جمع همنوعان خود پیوستند تا در طول 2 هفته اقامت خود در مجتمع مسکونی  امید، به گشت وگذار در شهر بزرگ تهران بپردازند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در تعاملی سازنده و همیشگی، باردیگر کاروانی از معلولین ساکن در آسایشگاه فیاض بخش مشهد به کهریزک آمدند تا چند روزی را در کنار همنوعان خویش سپری نمایند.

این عزیزان معلول در طول مدت اقامت 2 هفته ای خود از امکانات اقامتی در شهرک امید آسایشگاه استفاده نموده، موجبات رفاه و پذیرایی از آنان نیز توسط مسئولین کهریزک به انجام می رسد.

خانم برجی سرپرست کاروان معلولین فیاض بخش در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک اظهار داشت:

بین آسایشگاه فیاض بخش مشهد و کهریزک تهران سال هاست عقد اخوت بسته شده، بطوریکه در طول سال و در نوبت های مختلف هر یک از عزیزان معلولی  که از کهریزک به مجتمع فیاض بخش معرفی شوند، در آنجا می توانند از امکانات آن مرکز خیریه استفاده نمایند.

خانم برجی افزود:

این قاعده درباره مددجویان ما نیز صادق است. هر گاه که جمعی از معلولین ساکن در آسایشگاه فیاض بخش قصد عزیمت به تهران را دارند، اولین مقصد اقامتی آنان کهریزک خواهد بود و خوشحالیم که اعلام نمائیم همواره با رویی گشاده از مجاورین امام رضا (ع) در کهریزک استقبال می شود.

این مددکار اجتماعی با تشکر از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک در فراهم نمودن موجبات رفاه کاروان معلولین فیاض بخش، حاجت روایی همه مشتاقان به زیارت بارگاه مطهر و منور امام رضا (ع) را ازخداوند متعال خواستار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید