اخبار

بیست نفرازدانش آموزان مددجوی کهریزک در مرکز آموزشی (ما می‌خواهیم، ما می‌توانیم) مجموعه آسایشگاه خیریه کهریزک در سال گذشته مشغول به تحصیل بودند، توانستند امتحانات خود را با موفقیت به پایان رساندند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ دانش آموزان معلول و ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک که یک سال تمام در مرکز آموزشی مجموعه، زیر نظر 50 معلم و مربی افتخاری به تحصیل پرداخته‌اند، نتایج امتحانات خردادماه خود دریافت کردند.

در این اعلام نتیجه که توسط خانم محترم صفرعلی رابط آموزش و پروش منطقه کهریزک با آسایشگاه خیریه کهریزک، در تاریخ 17 تیرماه مشخص شد همه دانش آموزان معلول و توانمند آسایشگاه که در پایه‌های هشتم، نهم، دهم، یازدهم، اول، دوم، سوم دبیرستان و پیش‌دانشگاهی مشغول به تحصیل بودند توانستند با موفقیت آزمون‌های خود را پشت سر بگذارند.

دراین راستا، آسایشگاه خیریه کهریزک آرزوی توفیق دارد برای همه دانش آموزانی که با تلاش مجدانه در تسهیل علم‌آموزی، سعی کردند تا به همگان بفهمانند از حیث تفکر و رتبه‌های تحصیلی چیزی از دیگر دانش آموزان کسر ندارند.

شایان‌ذکر است هم‌اکنون 11 نفر از دانش‌آموزانی که از مدرسه معلولین کهریزک فارغ‌التحصیل شده‌اند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

اسامی مددجویان قبول‌شده آسایشگاه خیریه کهریزک به شرح زیر اعلام می‌گردد:

پایه هشتم: فریبا عزت پور

پایه نهم: آقایان مددی، سالاری، عطاری و خانم‌ها رحیمی و پیامی

پایه دهم: آقایان چوقلی، محمودی سرشت، خانم شهسواری

پایه یازدهم: آقای غلامی

اول دبیرستان: خانم پرچم

دوم دبیرستان: خانم سالاری و احمدی

سوم دبیرستان: آقایان میرزایی، خانم‌ها سعادت امین، کشتمند، قیطاسی

پیش‌دانشگاهی: اکبر ستاری

دیدگاهتان را بنویسید