اخبار

 با آغاز فعالیت های داوطلبانه گروه همیاران جوان در سال جاری ، اولین گروه از جوانان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به گردش دسته جمعی اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ محوطه عمومی دریاچه چیتگر بار دیگر محل حضور جمع زیادی از جوانان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک شد تا با همت والای خیرین و حامیان این خانه بزرگ ، اوقاتی شاد و مفرح را در آن تفریحگاه تجربه کنند.

گروه همیاران جوان که چند سالی است از یاران ثابت قدم این مجموعه خیریه شده و به بهانه های مختلف انواع خدمات داوطلبانه را در حق معلولین و سالمندان عهده دار می شود، این بار نیزکاروانی از معلولین را به تفریگاه چیتگر هدایت کرد تا اوقاتی شاد را برای آنان رقم بزند . گردش و تفریح در پارک چیتگر ، اجرای انواع برنامه های مفرح و پذیرایی از این کاروان ، عمده برنامه هایی بود که همیاران همیشه مهربان کهریزک برای عزیزان خود در نظر گرفته بودند.

از دیگر نکات بارز حضور مددجویان کهریزک در محوطه عمومی پارک چیتگر را می توان به استقبال گرم مدیر عامل آن مجموعه تفریحی اشاره داشت که علاوه بر همکاری با اکیپ اعزامی ، محلی اختصاصی از این پارک را که به امکانات مختلف آن مجموعه دسترسی کامل دارد برای مددجویان در نظر گرفتند و از همکاران خود نیز خواستند تا در همه دوره ها در خدمت این عزیزان باشند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تشکر از اعضاء گروه نیکوکاری همیاران جوان، آغاز همکاری این گرامیان در سال جدید را تبریک گفت . وی همچنین از همراهی و مساعدت های مدیریت محترم پارک چیتگر و همکاران ایشان در خدمت رسانی به عزیزان معلول قدردانی کرد .

دیدگاهتان را بنویسید