اخبار

خیرین و مهرورزانی که یک روز از زندگی خود را وقف سالخوردگان این خانه بزرگ نمودند ، همراه عزیزان کهریزکی شدند تا در یک سفر معنوی ، یارو یاور آنان باشند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ اتوبوس ویژه سالمندان ، بار دیگر مسیر قم و جمکران را در پیش گرفت تا جمع بزرگی از پدران و مادران مشتاق این سفر معنوی را به دیار حضرت معصومه (س)برساند.

جمعی از یاران و یاوران مهربان کهریزک نیز همراه آنان شدند تا در سرویس دهی به سالخوردگان این خانه بزرگ ، مشارکتی فعال داشته باشند.

زیارت بارگاه مطهر حضرت معصومه (س) ، دعاو نیایش در مسجدمقدس جمکران و بالاخره گشت وگذار در بازار حرم مطهر ، از جمله برنامه هایی بود که خیرین ارجمند برای پدران و مادران کهریزک در نظر گرفته بودند ، ضمن آنکه اسباب پذیرایی از این عزیزان را به همراه داشتند تا سفری دلپذیر نصیب میهمانان خود نمایند.

بانی این سفر معنوی ویژه سالمندان که اصرار داشت نامی از وی برده نشود ، در گفتگو با خبرنگار کهریزک گفت :

پس از آشنایی با کهریزک ، تصمیم گرفتم اگر می توانم در حق سالمندانی که بصورت مداوم در مرکز نگهداری زندگی می کنند ، کاری انجام دهم . با راهنمایی دوستان به این جمع بندی رسیدیم که تعدادی از این بزرگواران را به یک سفر مذهبی بفرستیم و اینطور شد که همراه آنان به زیارت حضرت معصومه (س) راهی شدیم.

این جوان محجوب و یار جدید کهریزک همچنین اظهار داشت:

((تجربه زیبایی بود ، درس های بسیاری از این اتفاق خوشایند آموختم و آموختم که باید بازهم از این تجربیات زیبا را در برنامه زندگی خود قرار دهم ، شاید از همین مسیر ، لطف خداوند هم شامل حال من باشد…))

دیدگاهتان را بنویسید