اخبار

مهدی مهدوی کیا ورزشکار نام آشنای میهن عزیزمان ایران ، میهمان خانواده بزرگ کهریزک شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ خانواده بزرگ کهریزک ، میهمانی نام آشناداشت . مهدی مهدوی کیا ملی پوش اسبق فوتبال کشورمان که سالیان متمادی پیراهن مقدس تیم ملی را برتن کرده و به عنوان یکی از شاخص ترین ورزشکاران ایران عزیز در دل همه ورزشکاران و ورزش دوستان جای دارد . کهریزک را مسیر مهرورزی های خویش قرار داد تا شور و حال ورزشی را میان همه علاقمندان خود دو چندان کند.

مهدی به اماکن مختلف این خانه بزرگ بویژه ورزشگاه پوریای ولی – محل تمرینات ورزشی معلولین توانمند کهریزک رفت و از نزدیک با نحوه زندگی این عزیزان بیش از پیش آشنا شد.

وی همچنین در نشستی با محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک ، خوشحالی خودرا از این حضور و پذیرایی دوستداران ورزش از وی اعلام کرد.

مهدوی کیا درباره باورهای خود از آنچه در کهریزک دیده است نیز گفت :

تا انسان از نزدیک محلی را که قبلاً تنها تعریفی از آن شنیده است را نبیند ، باورش سخت خواهد بود که شنیده ها همانی است که باید باشد . امروز به این باور رسیدم که معلولین بیش از آن چیزی که در تصور داشتم ، می توانند آسوده زندگی کنند ، به تفریحات و سرگرمی ها و حتی ورزشهای مورد علاقه خود بپردازند و دریک کلام زندگی کنند آنطور که خود می خواهند.

در ابتدای این دیدار ، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با خوش آمدگویی به یار مهربان و جدید این خانه بزرگ گفت:

حضور افراد شاخص و ماندگاری چون شما در کهریزک که سالیان طولانی دل مردم عزیزمان را شاد کرده اید ، باعث دلگرمی همه ما بویژه سالخوردگان جامعه است که اینجا خانه و کاشانه آنان محسوب می شود.

صوفی نژاد اخلاق ، ادب ورزشی و متانت را از ویژگی های همیشگی یار جدید کهریزک دانست و تصریح کرد :

به دوستان ورزشکار خود نیز سلام اهالی کهریزک را بر سانید و از آنها نیز بخواهید تا با حضور مهربانانه خود در این خانه ، دل سالمندان و معلولین زیادی را از نزدیک شادتر از همیشه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید