اخبار

به همت نیک اندیشان ارجمند ، جمعی از پدران و مادران این خانه بزرگ به زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)مشرف شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ استاد دانشگاه تهران و همسر ارجمند ایشان در اقدامی الهی – انسانی جمعی از پدران و مادران سالخورده این خانه بزرگ را روانه مشهد الرضا نمودند تا این سالخوردگان عزیز از فیوضات زیارت بارگاه مطهر و منور ثامن الحجج امام رضا (ع) بهره مند گردند.

مسافران کهریزکی مشهد مقدس در طول اقامت چند روزه خود به همراه مددکاران و مددیاران همراه ، بارها به زیارت آستان مقدس امام رضا (ع) مشرف شدندتا با دعا به درگاه آن امام رئوف ، به حاجات قلبی خویش دست یابند و بالاخره آنکه در پایان این سفر با استقبال گرم میزبان نیک اندیش خود به خانه باز گشتند.

سعید بهروان استاد دانشگاه به همراه همسر مهربانشان که بانی این سفر معنوی برای جمعی از پدران و مادران کهریزک گردید، در حاشیه استقبال از عزیزان کهریزکی به خبرنگار این مجموعه گفت :

امروز من و همسرم احساس می کنیم که به استقبال از خانواده خودمان آمده ایم تا به آنان بگوئیم ((زیارت قبول )).

بهروان در ادامه نیز گفت :

شاید برخی تصور کنند که خادمی امام رضا (ع) تنها حضور در صحن و سرای آن حضرت باشد ، اما  ما  باور داریم که همراهی و کمک به سالمندانی  که آرزوی این زیارت معنوی را دارند ، میتواند در زمره خادمی آن امام همام باشد.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با ارج نهادن به اقدام شایسته سعید بهروان و الناز فخری نژاد – این زوج خوشبخت و موفق جامعه ، از تمامی تلاشهای این گرامیان در حمایت از سالخوردگان این خانه بزرگ ، کمال امتنان و سپاس را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید