اخبار

درب های بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک همه روزه در ایام تعطیلات نوروزی، از صبح هنگام تا غروب آفتاب به روی مردم مهربان و پرعاطفه شهرمان گشوده است .

به گزارش روابط عمومی خیریه کهریزک ؛ استمرار دیدارهای مردمی از خانواده بزرگ کهریزک، روحیه بخش عزیزان ساکن در این خانه است .

مردم مهربان شهر و دیارمان در روزهای زیبای بهاری ، این خانه و خانواده را فراموش نکرده ، به صورت منظم در حال آمد و رفت به کهریزک هستند تا با ابراز محبت های بی دریغ خود، دلهای پرشماری را شاد نمایند.

گروههای مختلفی متشکل از جوانان با عاطفه و دوستدار امور خیر خواهی نیز همه روزه مسیر کهریزک را مقصد حضور گرم و سبز خویش قرار می دهند تا در کنار سالمندان و معلولین ، اوقات شادی را خلق نمایند.

از نکات جالب و بارز حضور مردم نوعدوستمان در ایام تعطیلات نوروزی، می توان به همراهی پدران و مادران سالخورده ای اشاره کرد که همراه فرزندان و خویشاوندان خود از منازلشان به کهریزک می آیند تا زندگی دسته جمعی سالخوردگان جامعه را از نزدیک نظاره گر باشند. بی شک هیچ یک از سالمندانی که اکنون در خانه های سالمندان روزگار می گذرانند ، کانون گرم خانواده را به چنین مکانهایی ترجیح نمی دهند اما معضلات اجتماعی و مشکلات مختلف جسمانی آنان را ناگزیر به زندگی در سرای سالمندان نموده است .

به هر تقدیر، دیدار با سالمندان جامعه که امروز مسیر زندگیشان خانه های سالمندان بویژه کهریزک گردیده ، روحیه مضاعفی را به آنان می بخشد و کمک می کند تا با امیدواری بیشتر، روز و روزگاران پیش رو را پشت سر بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید