اخبار

در روز اربعین امام حسین (ع) ، مردم نوعدوست و سخاوتمند شهرمان همچون همیشه سهمی از اطعام خانواده بزرگ کهریزک را کنار گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ خانواده بزرگ و 1750 نفری کهریزک در روز اربعین حسینی شاهد حضور چشمگیر خیرین و نیک اندیشان بود.

در این روز محزون که رسم ادای نذری در میان مردم فهیم شهرمان همواره رایج بوده است ، سهم خانواده بزرگ کهریزک نیز همچون همیشه کنار گذاشته شد به گونه ای که از محل غذاهای طبخ شده ای که تحویل واحد آشپزخانه گردید ، 2 وعده ناهار و یک وعده شام مددجویان ساکن در بخشهای آسایشگاه تأمین گردید.

همچنین تنی چند از خیرین ارجمند با حضور در محل آشپزخانه و تحویل مواد خام مورد نیاز جهت طبخ غذا ، سفارشات خود را به کارکنان آن واحد سپردند تا وعده ای دیگر از غذای مددجویان این مجموعه بزرگ طبخ و تقدیم گردد. ذبح گوسفند قربانی ، تحویل انواع اقلام مورد نیاز جهت تهیه غذای روزانه مددجویان و هدایای نقدی ، از دیگر اقدامات خیرین بزرگوار شهرمان بود.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ضمن عرض تسلیت و تعزیت اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و خاندان مطهر  آن حضرت ، از تمامی اقدامات ارزشمند خیرین ارجمند که همواره به یاد خانواده بزرگ کهریزک بوده و هستند ،قدردانی نموده  از خداوند متعال طول عمر با عزت و حاجت روایی یکایک حاجتمندان و ملتمسین دعا را خواهان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید