اخبار

دکتر سید میلاد صالحی، معاون وزیر تعاون و مدیر عامل صندق بازنشستگی کشور از مقام والای معلمان بازنشسته ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ مدیر عامل صندق بازنشستگی کشور به ضرورت همدلی در خدمت به سالخوردگان کشور تاکید کرد.

وی که برای دیدار با سالمندان کهریزک به این مجموعه خیریه آمده بود، به هنگام حضور بر بالین معلمین بازنشسته ای که به دلیل کهولت سن در آسایشگاه بستری هستند، گفت: حداقل کاری که از عهده ما برای این یادگاران عرصه علم و دانش بر می آید، اینست که در رفع نیازها و ضروریات زندگی کمک حالشان باشیم.

دکتر صالحی تصریح کرد: واقعیت اینست که جامعه ما روبه سالمندی می رود، نگهداری از سالمندان در منازل و مراکز نگهداری هم تعهدات خاص خود را می طلبد، بنابراین همه دستگاه ها باید خود را ملزم به رعایت تدابیری نمایند که در آن علاوه بر حفظ منزلت اجتماعی سالمند، رفاه و نیازهای زیستی _ درمانی این قشر بزرگ جامعه نیز تامین گردد.

مدیر عامل صندق بازنشستگی کشور با تبریک روز معلم به همه معلمین سرافراز کشور تعلیم و تربیت مدیران کنونی کشور را حاصل تلاش های بی وقفه این خادمین عرصه علم و فرهنگ دانست.

دیدگاهتان را بنویسید