اخبار

 

در روز جوان ، شهردار و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر کهریزک میهمان جوانان پر توان و معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک شدند.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ همزمان با خجسته میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ، مسئولین شهری کهریزک به آسایشگاه آمدند تا ساعاتی را میهمان خانه جوانان معلول در بلوک ارغوان باشند.
مهندس نعمت زاده شهردار و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر کهریزک ، از جمله مدیران شهری همجوار با آسایشگاه خیریه کهریزک هستند که ترجیح دادند در روز جوان به خانه امید بیش از 350 معلول پر توان و هنرمند بیایند تا علاوه بر شنیدن دیدگاههای آنان نسبت به مسائل شهری ، با گوشه ای از هنر نمایی های این جوانان پر شور نیز بیشتر آشنا شوند.
مهندس نعمت زاده شهردار کهریزک ، با تبریک روز جوان به همه معلولین این خانه بزرگ ، خطاب به آنان گفت :
من و همه همکارانم در حوزه مدیریت شهری ، تعصب خاصی نسبت به این مرکز خیریه داریم ، چرا که در وهله نخست پایگاه و جایگاه خدمت رسانی به افراد کم توان و ناتوان کشور است و در مرحله بعد باید گفت که همین خدمات والای انسانی باعث گردیده تا نام و اعتبار شهر کهریزک نیز در افکار عمومی بر جسته گردد.
نعمت زاده در پاسخ به خواسته یکی از جوانان معلول در بهینه سازی معابر شهری نیز گفت :
بهینه سازی ایستگاه متروی شهر کهریزک برای استفاده افراد با معلولیت شدید را از طرح های در دست بررسی شهرداری پایتخت دانست و از همین امروز در برنامه کاری خود قرار خواهیم داد تا پاسخ مثبتی باشد به این خواسته حداقلی شما عزیزان .
وی خطاب به جوانانی که در فراگیری قرآن و علوم قرآنی پیشرو هستند هم گفت :
از فعالیت های آموزشی قرآن در سطوح مختلف برای شما عزیزان آگاه هستیم و خوشحال تر آنکه می بینیم مربیان شما داوطلبانه در روزهای مختلف می آیند تا آگاهی بخش شما از آموزه های بیکران الهی باشند
نعمت زاده خطاب به معلولین هنرمند گروه موسیقی یاد آور شد:
نشاط و شادی حق شهروندی است و ایجاد موقعیت های مختلف نشاط آور ، حداقل هدیه ای است که اینگونه هنرآفرینی ها نصیب شما شهروندان محترم کهریزک می کند.
شهردار کهریزک با تقدیر از خدمات مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک ، کلیه  موجود در شهرداری را در خدمت همه شهروندان از جمله: سالمندان ، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس ساکن در این مجموعه خیریه اعلام کرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید