اخبار

باحضور اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک در جمع مشتاقان به تلاوت آیات نورانی قرآن کریم، بیست و ششمین جزء از کتاب آسمانی در دارالقرآن مجموعه همخوانی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛محفل انس با قرآن کریم ، روزهایی سرشار از پویایی و شکوفائی را میگذراند.هر روز به نفرات مشتاق فراگیری و تلاوت آیات نورانی قرآن کریم افزوده می شود که نشان از جهت گیری صحیح مسئولین فرهنگی مجموعه در فراخوان از سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک دارد.

در بیست و ششمین روز از بر پائی محفل انس با قرآن کریم ، اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک به جمع مددجویان مشتاق به فراگیری و قرائت قر آن پیوستند تا باهم و در کنار هم جزء 26 از کتاب آسمانی را تلاوت نمایند.

دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک در سخنان کوتاهی در جمع مددجویان و مسئولین فرهنگی مجموعه گفت :

جای بسی سعادت و خوشبختی است که در جمع علاقمندان به امور فرهنگی و مذهبی حاضر می شویم و شاهد این اقدامات ارزشمند دینی هستیم.

وی خاطرنشان کرد:

از برکات عالی و متعالی تلاوت قرآن کریم است که جمع زیادی از عزیزان ما راهی کلاسهای مدرسه و دانشگاه شده اند و شور و شوق تحصیل را به زندگی خود در کهریزک بخشیده اند.

دکتر احمدی در پایان یاد آور شد:

هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک مصمم به حمایت از همه شما عزیزان است و رسالت خود می داند تا در برنامه ریزی و پویایی زندگی روزانه و تحصیلی همه شما ساکنین کهریزک از هیچ کوششی فرو گذار ننماید.

دیدگاهتان را بنویسید