اخبار

در ایام ضربت خوردن و سوگواری مولی الموحدین علی (ع) ویژه برنامه های مداحی و ذکر مصیبت آن امام همام در دارالقرآن موسسه خیریه کهریزک بر پاست.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با تداوم همخوانی روزانه یک جزء از کلام ا… مجید در دارالقرآن آسایشگاه ، مددجویان و علاقمندان حاضر در این جلسات قر آنی به پیشواز لیالی پر فیض قدر رفته اند.

در این ایام محزون ، علاوه بر تلاوت و همخوانی قر آن ، برنامه روزانه مداحی و ذکر مصیبت امام یتیمان و نیازمندان علی (ع) در حال اجراست تا یادی باشد بر مصیبتهایی که بر خاندان پاک آن حضرت وارد شد.

همزمان با هجدهمین روز از بر پایی جلسات منور قرآنی ، اعضاء هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک هم به جمع مشتاقان امور دینی و معنوی در سرای فرهنگی افزوده شدند تا در این فریضه مقدس حاضر باشند.

دکتر حسین نحوی نژاد معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور نیز که در جلسه کاری هیأت مدیره موسسه حضور داشت ، همگام با سایر قاریان قرآن ، در محفل انس با قرآن کریم حاضر گردید.

در بخشی از این مراسم معنوی ، بانو بقائی سرپرست همیاران فرهنگی ، به تشریح فعالیت های عمده قر آنی رایج در طول سال مخصوصاً به جلسات روزانه انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان پرداخت و نتایج حاصل از این همایش معنوی میان سالمندان و معلولین ساکن در مجموعه را بر شمرد.

بانو بقائی همچنین با تشکر از اعضاء هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک که رکن اصلی حرکت رو به جلوی این مجموعه بوده و در زندگی بخشی به جمعیت هدف آسایشگاه نقشی تعیین کننده دارند، حضور آنان در جلسات قر آنی و سایر همایش های فرهنگی را ارزشمند و شایسته تقدیر دانست که می دانند از برکت همین گردهمایی های دینی و معنوی ، نگاه  و نظر خیرین و نیک اندیشان به این خانه بزرگ همواره دارای تقدس و تکریم بوده و هست.

دیدگاهتان را بنویسید