اخبار

سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک از اولین روز ماه محرم الحرام، به یاد سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، یکپارچه سیاه پوش شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ همگام با سنتی همیشگی و به یاد معصومیت های خاندان پاک نبی مکرم اسلام، امام حسین (ع) و 72 تن از یاران صدیق آن حضرت، سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک نیز سیاه پوش شد.

از آغازین روز ماه محرم الحرام و با استقبال چشمگیر مددجویان و کارکنان مجموعه، ویژه برنامه های مذهبی همچون نوحه سرایی و سوگواری در این مکان پر شور و احساس برگزار می گردد.

از این منظر و با حضور مداحان دوستدار خانواده بزرگ کهریزک، صفوف حاضرین در ویژه برنامه های عزاداری دهه اول ماه محرم الحرام هر روز فشرده تر از قبل می گردد.

حاج مصطفی خلیلی و نوجوان دوستدار اهل بیت(ع) امیر کرامتی از جمله مداحانی هستند که محرم امسال را ترجیح دادند در کنار سوگواران معلول و سالمند کهریزک در سرای فرهنگی این مجموعه خیریه باشند.

به رسم و سنت دوستداران اهل بیت (ع) و به ویژه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، دسته جات مختلف عزاداری از نقاط دور و نزدیک شهر راهی خانه دلها کهریزک می شوند تا همراه سالمندان، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس از فیوضات سوگواری بر خاندان مکرم پیامبر عظیم شأن اسلام بهره مند گردند. همچنین مردم نوعدوست و پاک طینت شهر و دیارمان همچون همیشه از محل نذورات خود سهم ساکنان آسایشگاه را به مسئولین تغذیه این مرکز تحویل داده تا به مصرف مددجویان بستری در بخش های 24 گانه برسد .

دیدگاهتان را بنویسید