اخبار

اعضاء هیئت مدیره و امناء مؤسسه خیریه کهریزک با حضوردر جمع صمیمی مادران سالخورده، ساعاتی را میهمان این عزیزان سپیدموی کهریزکی شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با هدف دیدار و نظارت بر چگونگی خدمات در حال انجام، اعضاء هیئت مدیره و امناء مؤسسه خیریه کهریزک در حاشیه نشست هفتگی خود، به دیدار مادران سالخورده بلوک بنفشه رفتند.

اعضاء هیئت مدیره مؤسسه، همچنین با حضور بر بالین یکایک مادران سالخورده ضمن عیادت از ایشان، میزان رضایتمندی از خدمات مختلف و وضعیت فعلی زندگی این عزیزان را از زبان خودشان جویا شدند.

نظارت بر وضعیت خدمات درمانی و گفت و شنود با کادر درمانی و پرستاری، از دیگر بخش های حضور اعضاء هیئت مدیره مؤسسه خیریه کهریزک در خانه مادر بزرگان کهریزکی بود.

در پایان این حضور صمیمی و به جهت تاکید بر پیگیری درخواست های مطرح شده مادران گرامی، دستورات لازم به واحدهای مختلف صادر شد.

اعضاء محترم هیئت مدیره و امناء مؤسسه خیریه کهریزک، رکن اصلی تصمیم گیری و برنامه ریزی های کلان این مؤسسه خیریه بوده، همواره در تلاش است با فراهم نمودن بسترهای مناسب در تداوم زندگی آرام توأم با رفاه مطلوب همه مددجویان تحت پوشش را ایجاد نماید.

دیدگاهتان را بنویسید