اخبار

((آئین )) مولود کهریزک، روشنی بخش محفل روشندلان این خانه بزرگ شد.

 به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ حسن عطاری ، روشندل کهریزکی معرف حضور همه کارکنان و مددجویان این خانه و خانواده است.

 او که از ابتدای سال 1390 به جمع کهریزکی ها پیوست تا زندگی جدیدی را در خانواده ای جدیدتر تجربه نماید، شاید در ابتدا باور نمی کرد که بتواند خود را با شرایط جدید زندگی وفق دهد. اما پشتکار مثال زدنی او ، توانمندی و از همه مهم تر ادب و فروتنی خاصی که در وجودش نهادینه شده ، خیلی زود عطاری عزیز را تبدیل به یکی از همراه ترین فعالان واحد پرستاری نمود.

عطاری بعداز گذشت چندصباحی ، این همت والا را در خود می دید که بتواند مستقل باشد و اداره کننده خانواده ای و مهم تر از همه تائید کارشناسان امور اجتماعی و متخصصان آسایشگاه وجود داشت، مقدمات ازدواج او با بانوئی روشندل فراهم گردید تا کانون گرم خانواده آنان تحت پوشش آسایشگاه خیریه کهریزک شکل گیرد و همانی باشد که این دو عزیز روشندل، خواهان آن بودند.

((آئین )) نام فرزند دلبند حسن عطاری و لیلا زمانی ، 2 عزیز روشندل کهریزکی است که به تازگی قدم بر جهان هستی و کانون گرم پدر و مادر خوشبخت خویش گذارده، روشنی بخش محفل این عزیزان مهربان تر از جان گردیده است.

گرامی می داریم این رویداد میمون و مبارک در کلبه عاشقانه این زوج توانمند کهریزکی را و
زیبا ترین روزگاران را برای ایشان در پناه خداوند قادر و مهربان آرزومندیم.

دیدگاهتان را بنویسید