اخبار

با حضور تنی چند از توانخواهان قدیمی مجموعه و با یک سبد گل زیبا به رسم ادب و احترام ، از زحمات 20 ساله محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ تهیه و تحویل اتوبوس ویژه سالمندان و معلولین ، تنها بهانه ای زیبا برای حضور تنی چنداز توانخواهان ساکن در مجموعه بود تا با حضور در دفتر کار محمدرضا صوفی نژاد ، ساعاتی پر احساس را با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بگذرانند.

این توانخواهان قدیمی که هر یک سابقه زندگی بیش از 20 تا 30 سال در مجموعه بزرگ کهریزک رادارند ، دسته گلی زیبا را تقدیم پدر معنوی کهریزک محمدرضا صوفی نژاد نمودند تا یاد آور شوند که قدردان تمامی تلاشهای خستگی ناپذیر این عزیز کهریزکی هستند و می دانند که ایشان شب روز خود را و تمامی اندیشه کاری خویش را معطوف خدمت به این خانواده بزرگ نموده است .

در این دورهمی زیبا و پر احساس ، صوفی نژاد با تشکر از این همه صفا و معرفتی که در این روز ترتیب یافته است ، حضور گرم این عزیزان را باعث دلگرمی و افزایش توان خدمتی خود در ایام پیش رو دانست.

صوفی نژاد تصریح کرد:

به باور من ، خداوند لیاقتی بزرگ و والا را نصیب من کرد تا مسیر کهریزک را برای ادامه خدمت پیش روی داشته باشم ، حال چقدر توانسته ام در طول این سالها مثمر ثمر باشم ، خدا می داند و بس.

وی در ادامه نیز گفت :

همه ما خدمتگزاران این خانه هستیم ، چه اعضاء هیأت مدیره و امنای عزیز که وقت گرانمایه خود را به خدمت برای این مجموعه بزرگ اختصاص می دهند ، چه آن نیکوکاری که در تأمین هزینه ها و خدمات داوطلبانه با ما همکاری دارد و حتی آن رهگذری که داروهای مازاد منزل خود را برای استفاده مددجویان تحویل آسایشگاه می دهد، به عنوان خادمین کهریزک هستند، با این تفاوت که اثرات خدمتی هرکس به تناسب حضور و نقشی است که ایفاء می کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک باردیگر از قدرشناسی همه فرزندان و صاحبان این خانه بزرگ تشکر و اعلام کرد تا زمانیکه به عنوان خادم این مجموعه حضور داشته باشد، همه توان خود را صرف امید بخشی و رفاه خانواده بزرگ کهریزک خواهم نمود.

دیدگاهتان را بنویسید