اخبار

بیش از 400 مددجوی سالمند و معلول در آخرین روز از فعالیت 30 کارگاه هنری فعال توانبخشی ، هدایای پایان سال خود را از دست مسئولین کهریزک دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ جشن پایانی سال 96 برای مددجویان هنرمند این خانه بزرگ ، پر از جلوه های ویژه بود.

این جشن سنتی که همه ساله در چنین روزهایی بر پا می شود، در ابتدا 25 نفر از نمونه های خود را از میان 30 کارگاه فعال و برتر توانبخشی شناخت . سالمندان و معلولینی که بواسطه مشارکت در برنامه های حرفه ای و نیز بهره مندی بیشتر از توانمندی های خود موفق شدند نام خود را از میان 400 نفر از همنوعان خود به عنوان نمونه معرفی نمایند، جوایز ویژه ای دریافت کردند.

میر مسعود رئوفی مسئول توانبخشی و کارگاه های هنری ، ارزش ریالی محصولات تولیدی و تحویل به انبار مرکزی شده را بیش از 700 میلیون تومان اعلام کرد. وی همچنین در آمد حاصل از فروش تولیدات کارگاه های هنری را بیش از 150 میلیون تومان اعلام و از هم اکنون برآمادگی کامل مددجویان هنرمند برای کار و فعالیت مستمر در سال آینده تأکید کرد.

دکتر حمیده پور فهیم معاون توانبخشی آسایشگاه نیز در حالی­که آرزومند بهترین ها به ویژه برای مددجویان هنرمند بود ، تصریح کرد :

خوشحالیم که از پنجره توانبخشی شما عزیزان اعلام نمائیم که (( ما هستیم و ما می توانیم )).

پور فهیم با برشمردن انواع برنامه های تدوین شده برای فعالیت های هنری و اجتماعی مددجویان ، ورزش صبحگاهی و جشنواره های ورزشی را از دیگر اولویت های سال آینده حوزه توانبخشی دانست که می تواند فواید بسیاری را نصیب عزیزان نماید.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در میان ابراز احساسات پر شور مددجویان ، یکایک آنان را صاحبان این خانه بزرگ نامید و خدمت به این عزیزان را وظیفه یکایک کارکنان این مجموعه خیریه بر شمرد.

صوفی نژاد تصریح کرد :

همه شما موظف هستید از حریم خانه و کاشانه خود به بهترین نحو ممکن مراقبت نمائید، بخاطر داشته باشید هر چقدر واقعیت های ملموس را با زبانی محترمانه به گوش مخاطبین و میهمانان این خانه برسانید، بطور قطع فواید آن نیز در زندگی یکایک شما به وضوح دیده خواهد شد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک شکوفایی و پویایی را حق این سازمان منسجم و هماهنگ دانست و اظهار امیدواری کرد سال آینده سالی بهتر و پر بارتر برای هنرمندان معلول و سالمند کهریزک باشد.

گفتنی است به پاس یک سال دیگر از حمایت های بی شمار محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از کارگاه های هنری مددجویان ، هدیه ای ارزشمند به رسم یاد بود از طرف هنرمندان معلول تقدیم ایشان شد.

دیدگاهتان را بنویسید