اخبار

با آغاز امتحانات دانشجویان دانشگاه جامع علمی – کاربردی موسسه خیریه کهریزک ، این دانشجویان از هم اکنون به آغاز ترم جدید خود در مهر ماه سال جاری می اندیشند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ 70 دانشجوی مقطع کاردانی در رشته مراقبت سالمندی به فصل امتحانات ترم اول رسیدند.

دانشجویان دانشگاه جامع علمی – کاربردی واحد موسسه خیریه کهریزک بعداز موفقیت در امتحانات و گذراندن 19 واحد درسی ، مجوز حضور در ترم دوم را در مهر ماه سال جاری دریافت خواهند نمود .

دکتر فریبرز بختیاری قائم مقام دانشگاه جامع علمی– کاربردی موسسه خیریه کهریزک، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد :

اولین دور از امتحانات دانشجویان در 8 روز کاری و تحت نظارت دانشگاه واحد استان تهران برگزار می گردد.

وی خاطر نشان کرد :

با آغاز ترم جدید و اخذ مجوز لازم برای جذب دانشجویان ورودی سال 98-97 ،تعداد 75 دانشجوی دیگر به جمع دانشجویان دانشگاه واحد موسسه خیریه کهریزک افزوده می شود.

دکتر بختیاری تحصیلات دانشجویان فوق را نقطه عطفی در مقطع نگهداری و مراقبت از سالمندان اعلام و افزود:

گروهی که هم اکنون به عنوان دانشجویان مقطع کاردانی مراقبت سالمندی مشغول به تحصیل هستند ، شانس این را دارند که به عنوان نفراتی بر جسته در زمینه مراقبت از سالمندان در جامعه فعالیت نمایند. چرا که این اولین سطح از آموزش توأم با کار عملی در سطح کشور آنهم با اعتباری به قدمت فعالیت آسایشگاه خیریه کهریزک در زمینه نگهداری از سالمندان در کشور است.

قائم مقام دانشگاه جامع علمی– کاربردی واحد موسسه خیریه کهریزک اظهار امیدواری کرد با پذیرش دانشجویان جدید در نیم سال اول سال جاری ، شاهد چشمگیرتر شدن فعالیت این واحد دانشگاهی در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز مراکز مراقبت از سالمندان به ویژه آسایشگاه خیریه کهریزک باشیم.

دانشگاه جامع علمی– کاربردی واحد موسسه خیریه کهریزک با هدف تربیت نیروی انسانی کار آمد و تحصیل کرده در زمینه مراقبت از سالمندان در فروردین ماه سال جاری رسماً فعالیت خود را در محل آسایشگاه خیریه کهریزک آغاز کرد.

این دانشگاه با بهره گیری از توان اساتید برتر حوزه سالمندی و نیز فضای آسایشگاه خیریه کهریزک با ظرفیت نگهداری بیش از 1100 سالمند زن و مرد ، آغازگر فعالیتی نوین در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز نگهداری و مراقبت از سالمندان در مقطع کاردانی در کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید