اخبار

در دیدار نوروزی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک و هیأت همراه از بخشهای بلوک ارغوان – محل زندگی جوانان معلول، فراهم نمودن موقعیت های جدید در زندگی مورد تاکید همگان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی خیریه کهریزک؛ استفاده از موقعیت های کنونی و خلق فرصت های جدید در زندگی پیش رو ، نصیحتی بود که مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در دیدار نوروزی خود با جوانان معلول در محل زندگیشان، خطاب به  آنان داشت .

وی همچنین شاد بودن و شاد زیستن را حق همه انسانهای جامعه که معلولین و سالمندان نیز بخش جدایی ناپذیر آن هستند، دانست و گفت :

گر چه به ظاهر معلولیت می تواند محدودیت های حرکتی زیادی برای شما ایجاد نماید اما بر این باورم که هر کدام از شما عزیزان اراده کافی برای خلق موقعیت های جدید در زندگی دارید و می توانید هر سال خود را بهتر از سالهای قبل رقم بزنید.

صوفی نژاد تصریح کرد :

خواب آلودگی و خمودگی زیبنده هیچ انسان عاقلی نیست ، تا فرصت زندگی هست باید برای تغییرات مثبت و بهره بردن از ساعاتی که خداوند در اختیار بندگانش قرار می دهد، نهایت بهره را برد، بنابراین شما نیز انتظارات خود را از خویش بالاتر ببرید و تلاش نمائید تا به خواسته های درونی خود نائل شوید.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک همچنین با تشکر از کادر پرستاری که یاری رسان جوانان معلول در بلوک ارغوان در تمامی طول سال بویژه ایام زیبای نوروز هستند، برای همگان زندگی توأم با سلامتی و سرافرازی آرزومند شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید