اخبار

دومین جشنواره بزرگ موسسه خیریه کهریزک با عنوان «فرصتی دیگر برای باهم بودن» با همکاری معاونت فرهنگی هنری مترو تهران ، همزمان با هفته وحدت  و میلاد پیامبر مهربانی ها حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق (ع) در روزهای 13 و 14 آذرماه در مترو امام خمینی (ره)، با هدف بخشیدن حس خوب به عموم مردم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، اولین روز از جشنواره بزرگ “فرصتی دیگر برای با هم بودن ” از ساعت 15:00 الی 19:00 در محل مترو امام خمینی(ره) تهران برگزار شد.

این جشنواره با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی کشور عزیزمان کار خود را آغاز نمود. شور و شوق بی نظیر حضار و اجرای پر انرژی محمد سلیمی، مجری توانمند، از نکات برجسته ی این جشنواره بود.

اما شاید چیزی که باعث حیرت و تحسین همگان شد، اجراهای پر احساس و بی نظیر مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک بود. این گروه هنری که شامل مددجویان آسایشگاه است با اجراهایی زیبا، سهم بزرگی در جلب مخاطبین این جشنواره ی هنری داشتند. متنوع بودن برنامه های این جشنواره، که برای تمامی گروه های سنی تدارک دیده شده بود، باعث گردید تا استقبالی بی نظیر از آن صورت پذیرد. هنرمندانی چون سامان گوران، شهرام بزرگمهر، خاله یلدا و دائی نبات ، اجراهایی زیبا و ماندگار داشتند. از دیگر نکات تحسین برانگیز، حمایت بازیگران سینما و تاتر و حضور افتخاری ایشان بود. هما خاکپاش و ژاله درستکار با حضور در غرفه های فعال این جشنواره به حمایت از خانواده بزرگ کهریزک پرداختند،

این جشنواره 2 روزه که به میزبانی ایستگاه متروی امام خمینی (ره ) برگزار می‌گردد، علاوه بر حضور هنرمندان مطرح تلویزیون و سینما، به معرفی دستاوردها و دغدغه های زندگی 3000 مددجوی سالمند، معلول،کودکان اوتیسم و بیماران مبتلا به ام اس  می پردازد . نحوه اداره و خدمت رسانی به معلولان و سالمندان ، معرفی نیازهای اساسی روزانه این خانواده بزرگ وچشم اندازآینده کهریزک، از جمله بخش هایی است که توسط مسئولین و به ویژه مشارکت های مردمی مجموعه به سمع و نظر مردم نوعدوست می‌رسد.

شایان ذکر است غرفه های مشاوره اوتیسم، مشاوره ی دیابت و جلوگیری از آن، رنگ آمیزی و نقاشی چهره کودکان شرکت کننده در جشن از جمله حاشیه های این جشنواره به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید