اخبار

مدیر روابط‌عمومی ‌و ‌اموربین الملل‌موسسه‌خیریه‌کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛  محمدعلی احمدی تنکابنی با اشاره به نگهداری، درمان و توانبخشی  از 3 هزار مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم دراین موسسه گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند علاوه بر فطریه، انواع هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به کهریزک اهدا کنند.

در دو روز تعطیلات عید سعید فطر، صندوق های دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک و بیش از 500 نقطه از میدان ها و معابر اصلی شهر تهران و البرز تعبیه گردیده تا بار دیگر و همچون سالیان گذشته، مردم نوعدوست و دین باور شهر و دیارمان را به مشارکتی معنوی دعوت نمایند. مشارکتی که از محل آن، قسمتی از هزینه های زندگی بخشی به خانواده ی بزرگ و 3 هزار نفری کهریزک تأمین خواهد گردید.

وی ادامه داد : نیکوکاران می‌توانند از طریق روش‌هایی چون شماره گیری کد #65*780* ، واریز به شماره کارت بانک توسعه تعاون 0462-1051-0870-5029  تماس با سامانه 42114 دفتر جلب مشارکتهای مردمی، و یا با مراجعه به سایت کهریزک به نشانی www.kahrizak.com و همچنین پرداخت از طریق گزینه نیکوکاری اپلیکیشن ایوا (مربوط به بانک ملی ایران)  فطریه، کفاره و وجوه نقدی خود را پرداخت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید