اخبار

در دیدار شهردار، بخشدار و اعضاء شورای اسلامی شهر کهریزک از آسایشگاه، مجوزهای لازم جهت مناسب سازی فضای فرهنگی و سردر اصلی مجموعه در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در دیدار مهندس نعمت زاده شهردار ، مجیدی بخشدار و اعضاء شورای اسلامی شهر کهریزک از آسایشگاه خیریه کهریزک بر تعامل هر چه بیشتر مدیران شهری بر مناسب سازی فضای فعلی مجموعه ، تأکید شد.

این هیئت اجرایی شهر کهریزک که برای دیدار با پدران و مادران سالخورده و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به این مجموعه آمده بودند تا با اهداء گل و شیرینی از مددجویان تحت پوشش دلجوئی نمایند، مشارکت در رفاه عمومی این عزیزان را بخشی از وظایف سازمانی خویش عنوان نمودند.

این هیئت همچنین با تمجید از فعالیت های عام المنفعه ای که با کمک های عمده مردمی و نیز سازمانهای مختلف دولتی در این مجموعه خیریه دنبال می شود ، وجود آسایشگاه خیریه کهریزک در همسایگی شهر کهریزک را از افتخارات مدیران شهری کهریزک دانستند که توانسته است نام و اعتبار این شهر کوچک در جوار تهران را بر سر زبان ها آورد.

مناسب سازی سر در اصلی آسایشگاه ، ایجاد فضای فرهنگی به ویژه بر مزار شادروان دکتر حکیم زاده و زنده یاد اشرف قندهاری (بهادرزاده) و نیز احداث سالن توجیهی برای بازدید کنندگانی که تأمین کننده عمده نیازهای اولیه زندگی مددجویان هستند، از جمله برنامه هایی است که نیاز به صدور مجوز مدیران شهری دارد که مقرر گردید پس از اقدامات اولیه در دستور کار قرار گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید