اخبار

انواع گل و گیاه آپارتمانی، درختچه های تزئینی و نهال میوه در حراج بزرگ گلخانه آسایشگاه خیریه کهریزک به عموم متقاضیان عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در آستانه بهار و در روز درختکاری، گلخانه بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک روز پر کاری را پشت سر گذارد.

عرضه انواع گل و گیاه آپارتمانی، نهال میوه و درختچه های تزئینی با قیمت مناسب به عموم متقاضیان بویژه کارکنان مجموعه عرضه گردید تا زینت بخش منازل و فضای سبز دوستداران طراوت و سرسبزی باشد.

مهندس سید هادی بلادی مسئول فضای سبز آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان این مطلب، افزود:

گیاهان آپارتمانی قابل عرضه شامل انواع بنجامین ، شفلرا ، پتوس ، شویدی ، دیفن باخیا و…. بوده، انواع رز، یاس امین الدوله، نهال بادام و زیتون، زینت بخش باغچه های خریداران این محصولات گیاهی زیبا خواهد بود.

مهندس بلادی یاد آور شد:

هر کدام از محصولات گیاهی فوق، شرایط نگهداری خاص خود را دارند که خریداران عزیز باید با توجه به شرایط هر گل و گیاه، اطلاعات لازم را از همکاران من در فضای سبز جویا شوند.

بلادی با توصیه به دوستداران گل و گیاه آپارتمانی برای طراوات بخشی به منازلشان نیز گفت:

مطمئن باشد با طراوت بخشیدن به منازل خود از طریق انواع گل و گیاه به ویژه در آستانه فصل بهار، زندگی لبخند زیبا تر و معنادار تری را به جمع خانواده های شما خواهد بخشید.

مسئول فضای سبز آسایشگاه خیریه کهریزک، ارمغان بهار را طراوت و شادابی بیشتر همگانی دانست و از عموم همکاران و دوستداران طبیعت دعوت کرد با حضور در تفرجگاه های سرسبز به زندگی خود و خانواده جلا و رونق بیشتری دهند.

دیدگاهتان را بنویسید