اخبار

با حضور سردار گودرزی رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در جمع مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، جشن بزرگ میلاد پیامبر نور و رحمت محمد مصطفی (ص) به زیبائی هر چه تمامتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در شب میلاد مطهر و منور آخرین فرستاده خداوند دوستدار مهربانی ها ، حضرت محمد مصطفی (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت امام جعفر صادق (ع)، خانواده بزرگ کهریزک حال و هوایی دیگر داشت.

انبوهی از سالمندان ، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس سرای نیکی ها – کهریزک در کنار حامیان همیشگی خود گردهم آمدند تا این رویداد بزرگ را جشن بگیرند.

این ضیافت با شکوه که به همت سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و با حضور سردار محمدرضا گودرزی رئیس آن سازمان و علی خالوئی مدیر کل استان برگزار گردید، جمعی از هنرمندان مطرح و سرشناس کشور با اجرای برنامه های شاد و مفرح ، اوقات خوشی را برای همگان رقم زدند و دلهای بی شماری را با هنر نمایی خود شاد کردند.

در بخشی از این مراسم زیبا ، علی خالوئی مدیر کل سازمان بازنسشتگی نیروهای مسلح با تبریک ولادت پیامبر عظیم الشان اسلام ، محمد مصطفی (ص) و رئیس مذهب جعفری امام جعفر صادق(ع) ،آرزوی سلامتی و سعادت برای همه مددجویان و کارکنان خانواده بزرگ کهریزک داشت.

وی با تقدیر از مجموعه کهریزک در برپایی این جشن بزرگ اظهار داشت :

امروز من و همکارانم افتخار آن را داریم که در جمع شما عزیزان و خانواده های محترم مددجویان تحت پوشش سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح حاضر شویم و از نزدیک شاهد و ناظر شادی و شعف همگی باشیم.

خالوئی خاطرنشان کرد:

سردار گودرزی شخصاً پیگیر برگزاری جشن بزرگ در این شب زیبا و فرخنده بودند که امید است سازمان بازنشستگی توانسته باشد موجبات شادی و رضایت همه شما عزیزان را به نحو احسن فراهم نماید.

در پایان این مراسم 66تن از مددجویانی که سابقه خدمت در نیروهای مسلح را داشته یا عضوی از خانواده آن سازمان هستند و هم اکنون ساکن این خانه بزرگ محسوب می شوند ، هدایای خود را از دست مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک و سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح دریافت کردند . همچنین 10 نفر از مددجویانی که در کارگاههای هنری و یا پیشرفت در زمینه تحصیلی ، موفقیت های ویژه ای کسب کرده اند ، به عنوان نمونه انتخاب و هدایایی را از دست مسئولین دریافت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید