اخبار

مادران و پدران سالخورده ای که خانه و کاشانه آنان آسایشگاه خیریه کهریزک است، در دومین روز از سال 1397 خورشیدی، پذیرای محمدرضا صوفی نژاد مدیر خانه و خانواده خود شدند .

به گزارش روابط عمومی خیریه کهریزک؛ پدربزرگها و مادربزرگهای کهریزکی در تعطیلات نوروزی ، مدیر خانه بزرگ خود را  به حضور پذیرفتند .

در این دیدار نوروزی ، محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک و تنی چند از مدیران مجموعه با حضور در محل زندگی سپید مویان این خانه ، فرا رسیدن سال نو را به یک یک این عزیزان تبریک گفتند.

صوفی نژاد همچنین در جمع پرستاران مهربانی که در طول تعطیلات نوروزی ، وظیفه خدمت رسانی به سالمندان را عهده دار هستند، اظهار داشت : می دانم که هر کسی دوست دارد بهترین روزهای بهاری را کنار خانواده و خویشاوندان خود باشد اما شما هم براستی می دانید که زندگی این عزیزان وابستگی تمام و کمال به خدمات شما دارد، بنابراین همه باید از بودن در کنار یادگاران دور و نزدیک جامعه خوشحال باشیم و شکرگزار خداوندی که لیاقت خدمت به آنان را به ما عطا فرمود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تصریح کرد:

همه ما به یقین می دانیم هر اتفاق خوشایندی که در زندگی ما رخ دهد و هر گرفتاری کوچک و بزرگی که ممکن است زندگی ما را تحت الشعاع قرار دهد اما به آسانی برطرف می شود ، مرهون دعاهای آنهایی است که شما صادقانه به آنان خدمت می کنید.

صوفی نژاد دعای خیر پدران و مادران کهریزک را بزرگترین نعمتی دانست که نصیب او و همه کارکنان این مجموعه می شود و از این نظر، از همه کارکنان کهریزک دعوت کرد با ارائه خدمات بر آمده از دلهایشان ، صاحب بهترین نعمات خداوند شوند .

دیدگاهتان را بنویسید