اخبار

در دیدار شهردار و اعضاء شواری اسلامی شهر کهریزک از آسایشگاه خیریه کهریزک ، بر ضرورت رفع هر گونه دغدغه اجرایی و تسهیل در زندگی بخشی به معلولین و سالمندان تأکید شد. .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ مهندس اسماعیل نعمت زاده شهردار جدید کهریزک و اعضاء شورای اسلامی این شهر با حضور در جمع سالمندان و معلولین این خانه بزرگ ، از نزدیک با فعالیت های عمده در توانبخشی ، نگهداری و درمان 1750 مددجوی تحت پوشش آسایشگاه خیریه کهریزک آشنا شدند

میهمانان مجموعه ، سپس در نشستی با محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به بررسی نیازها و دغدغه های اجرایی این مرکز پرداختند.

مهندس نعمت زاده شهردار کهریزک با تمجید از فعالیت های چشمگیر آسایشگاه در سرویس دهی به جمع زیادی از نیازمندان جامعه ، این مجموعه خیریه و بزرگ را نماد برتر شهر کهریزک دانست که توانسته است بسیاری از معضلات موجود در شهر را با چهره زیبا و معروف خویش ، تلطیف نماید.

وی با توصیف آسایشگاه به شهری کوچک در دل شهر کهریزک ، خاطر نشان کرد :

توجه ویژه به معیارهای انسانی و ساماندهی بزرگ در ارائه انواع خدمات به سالمندان و معلولین ، نیاز به عزمی راسخ و توانایی های گسترده ای دارد که همگی یکجا و در یک نام خلاصه گردیده است .

شهردار کهریزک تأکید کرد :

به عنوان یک وظیفه ملی و شرح سازمانی ، خود و همکارانم را موظف و مقید می دانیم در کمک به بهبود وضعیت و رفع دغدغه هایی که در توانمان باشد ، از هیچ کوششی فرو گذار نکنیم.

مهندس علیرضا عباسی ، رئیس شورای اسلامی شهر کهریزک نیز با تأکید بر آمادگی کامل آن شورا برای همکاری با آسایشگاه خیریه کهریزک ، تصریح کرد : برای همه اعضاء شورای شهر و شهردار کهریزک ثابت شده است که این مرکز بخش جدایی ناپذیر شهر کهریزک است . سازمانی که با موفقیت در عملکرد خود ، نگاههای زیادی را در ایران و جهان به این شهر معطوف نموده ، این باعث افتخار همه ما و شهروندان کهریزک بوده و هست.

مهندس فروغی، دیگر عضو شورا با تشکر از مسئولین آسایشگاه در سرویس دهی انواع خدمات درمانگاهی و توانبخشی به شهروندان کهریزک ، اظهار امیدواری کرد با تمهیدات مختلف شاهد رفع نگرانی های مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک در امور اداری و اجرایی خود باشند.

در ابتدای این دیدار ، محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با شرحی جامع از خدمات در حال انجام ، خدمت به سالمندانی که روزی محور و آبروی خانه خود بوده اند و امروز به هر دلیل ناتوان گشته و ساکن این خانه بزرگ شده اند را وظیفه ای حساس و سنگین برای یکایک کارکنان این مرکز بر شمرد.

وی ایجاد انگیزه و حس مفید بودن در میان سالمندان و معلولین را از وظایف اصلی دست اندرکاران کهریزک دانست و گفت :

آسایشگاه کهریزک توانسته است شرایط زندگی و خدمات به جامعه هدف خود را به گونه ای تنظیم نماید تا کیفیت و طول عمر سالمندان افزایش هدفمند و موثری یابد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید