اخبار

دکتر محمدی انارکی ، مرکز تخصصی جواد الائمه (ع) و آسایشگاه خیریه کهریزک را پیشتازخدمات انسانی در مناطق محروم شهر دانست و بر مشارکت در امور عام المنفعه این موسسه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر محمدی انارکی ، شهردار منطقه 15 تهران و هیأت همراه با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک با خانواده بزرگ این مجموعه خیریه دیدار داشتند.

این هیأت همچنین با حضور در بخش های مختلف خدماتی به ارزیابی اماکن فنی – خدماتی موجود در سرویس دهی به بخش های 24 گانه بستری پرداختند.

شهردار منطقه 15 تهران و هیئت همراه سپس در نشستی با هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک به بررسی نحوه تعامل بین بخشی پرداختند.

دکتر انارکی با ابراز خشنودی از حضور در جمع معلولین و سالخوردگان جامعه ، گفت :

زینت بخش تمامی خدماتی انسانی که شما و مردم فهیم کشورمان پیگیر آن هستید ، لبخندی است که بر چهره خسته از زمانه پدران و مادران سالخورده نشسته است.

دکتر انارکی تصریح کرد :

مشارکت عمومی همشهریان و هموطنان ، قطعاً می تواند جانی دوباره به موسسات و تشکل های خیریه بدهد و درهمین چارچوب نیز می بایست حمایت های ارگان های دولتی و خصوصی هم ضمیمه این فعالیت های خداپسندانه شود.

وی با نگاهی مثبت به تعامل شهرداری با موسسه خیریه کهریزک نیز گفت :

مساعدت در حفظ و نگهداری فضای سبز ، مشاروه های تخصصی در زمینه شهر سازی و رفع دیگر نیازهای مرتبط با شهرداری ، از جمله زمینه هایی است که می توان برروی آن حساب ویژه ای باز کرد.

شهردار منطقه 15 تهران ، ابراز امیدواری کرد با ورود به عرصه امور خیر در موسسه خیریه کهریزک ، کارکنان آن منطقه از شهرداری نیز از فیوضات الهی در کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه بهره مند گردند.

دیدگاهتان را بنویسید