اخبار

جشن بزرگ شب یلدا در خانواده بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک  البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ آیین هم نشینی های شب چله (یلدا) با اجرای موسیقی شاد در مراکز نیلوفر، یاس،لاله و گلها با مشارکت مسولین آسایشگاه و نیکوکاران برگزار شد.

مردان و زنان پاک سیرتی که نان آوران و زندگی بخشان خانواده بزرگ کهریزک هستند، در شب یلدای زیبا و آئین سنتی گرد ساکنین این خانه جمع گشتند تا شادی های خود را با آنان سهیم شوند.

جمع شدن دور کرسی، رفتن به خانه سالمندان و مددجویان، برگزاری مراسم جشن و پایکوبی از آیین شب یلدا در کهریزک بود و گروه های مختلف هنری  با اجرای برنامه های مهیج خود، همگام با سایر نیکوکاران ، شادی بخش این محفل گرم شدند.

دکتر وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن اشاره به این جشن باستانی گفت: : به مناسبت پایان یافتن ماه برگ ریزان و فرا رسیدن فصل زمستان،  همچنین شناساندن و یادآوری آداب و رسوم شب چله، با حمایت خیرین اقدام به برگزاری مراسم یلدا و شاد کردن دل این عزیزان کردیم .

جشن بزرگ یلدا در حالی در این خانه به پایان رسید که ساکنین آن بخوبی می دانند که نه تنها زمستان آینده بلکه سالیان پیش رو را نیز می توانند در سایه حمایت های بی دریغ خیرین و نان آوران این خانواده بزرگ ، روز و روزگار خود را به آرامی و آسایش پشت سر بگذارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید