اخبار

با تفألی بر دیوان حضرت حافظ ، جشن بزرگ یلدا در تمامی بخش های محل زندگی سالمندان، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ به رسم زیبا و سنت حسنه دیدار از بزرگان خانواده و با حضور انبوهی از هنرمندان و گروه‌های مختلف مردمی، جشن بزرگ شب یلدا در جای جای آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این شب رویایی، همه عوامل و دست اندرکاران این خانه بزرگ ، همدل و همنوا شدند تا نه تنها پدران و مادران سالخورده غم دوری از فرزندان و خانه های قبلی خود را احساس نکنند، بلکه از آغازین ساعات شب تا به هنگام خواب، همگی مسرور و شادمان از برنامه های متنوع و شادی آفرین ، به امید فردایی بهتر و آسوده‌تر طولانی‌ترین شب سال را پشت سر گذاشتند.

در این شب با صفا، گروه‌های مختلف هنری ترجیح دادند تا با حضور در جمع عزیزان کهریزکی، شادی آفرینی کنند و زیبا‌ترین شب سال را در خدمت این خانه و خانواده باشند. مهرورزانی چون گروه هنری مشک آبادی، امامی، حمید قره باغی، گروه 50 نفری بانو شهبازی و….از جمله بزرگوارانی هستند که همواره ترجیح اولشان، مشارکت جدی و فعال در شادی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک است و از این منظر از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کنند.

از همراهان صمیمی دیگر شرکت بستنی میهن بود که با پذیرایی از مددجویان و میهمانان حاضر با محصولات خود، کام عزیزان را شیرین نمود.

از جلوه های ویژه شب یلدای کهریزک، حضور دسته جمعی معلولین جوان در محل زندگی پدران و مادران سالخورده این خانواده بود تا در کنار مدیران و مسئولین مجموعه، بهترین احترامات را نصیب بزرگان خانه و خانواده خود کنند.

خانواده بزرگ کهریزک با تبریک و شاد باش به همه مردم بزرگوار ایران سر افراز، آرزومند است همه مردم وطن عزیزمان همواره شاد و به دور از هر نوع بلا و مصیبتی باشند. این خانواده بزرگ همچنین اطمینان خاطر دارد در پناه خداوند مهربان و با حمایتهای همیشگی خیرین و نیک اندیشان، می تواند با امید به فردایی روشن‌تر به زندگی خود در فضایی سالم و امن ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید