اخبار

به میزبانی خادمین عزیز آستان مقدس امامزاده صالح (ع) ،معلولین جوان و میانسال  بلوک ارغوان ، شبی را با راز و نیاز به درگاه خداوند دوستدار مهربانی ها گذراندند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ باردیگر با همت نیکوکاران همیار جوان ، آستان مقدس امامزاده صالح (ع) پذیرای جمعی از بانوان معلول ساکن د ر آسایشگاه خیریه کهریزک شد تا در جوار دوستان ثابت قدم خویش به راز و نیاز با خداوند مهربان بپردازند.

در این ضیافت معنوی ، همچون همیشه خادمین عزیز امامزاده صالح (ع) علاوه بر استقبال از کاروان معلولین کهریزک ،تمهیدات لازم جهت زیارت این عزیزان را به انجام رسانده و در پذیرایی از میهمانان خود سنگ تمام گذاشتند.

همچنین گروه همیاران جوان که سرپرستی کاروان معلولین کهریزک را عهده دار بود، با همت عالی خویش لبخند رضایت را بر چهره دوستان چندین و چند ساله خود نشاندندو ثابت کردند که یاران وفاداری برای خانواده بزرگ کهریزک هستند.

گفتنی است گروه های مختلف نیکوکاری با اسامی و دسته بندی های گوناگون ، رسالت خدمت افتخاری به خانواده بزرگ کهریزک را عهده دار هستند . گروه بانوان نیکوکار ، همیاران فرهنگی ، همیاران جوان ، دستان مهربان ، نیکی های کوچک و… از جمله گروههای افتخاری و خادم این خانواده بزرگ هستند که سهم بسزائی در زندگی بخشی به 1750 مددجوی سالمند ، معلول و بیمار مبتلا به ام اس ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک دارند.

دیدگاهتان را بنویسید