اخبار

در شبی دیگر از شبهای زیبای کهریزک ، دلدادگان به خداوند دوستدار امور خیر و خیرخواهی گردهم آمدند تا سفره احسان خود را در جمع مصفای سالمندان و معلولین ساکن در این خانه بزرگ بگسترانند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در بیست و ششمین شب از ایام باارزش ماه مبارک رمضان ، جمع کثیری از یاران مهربان کهریزک مسیر این خانه و خانواده بزرگ را جهت مهرورزی های همیشگی خویش برگزیدند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ، نیکوکاران واحد حقوقی و مشارکتها که عزمی جدی در تأمین بخشی از هزینه های زندگی مددجویان دارند، گروه همیاران فرهنگی که رسالت آموزش و تعلیم مددجویان را عهده دارند ، همیاران نیکوکار جوان و جمعی دیگر از یاران مهربان کهریزک ، از جمله حاضرین در این همایش بودند که آمدند تا روزه های خود را در کنار عزیزان خود افطار نمایند . ضمن آنکه اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک که رکن اصلی تصمیم گیری و برنامه ریزی موسسه بوده و سالیان متمادی است هدایتگر فعالیت های چشمگیر کهریزک در زندگی بخشی به جامعه هدف خود می باشند. در محفل نورانی خیرین و نیک اندیشان حاضر شدند.

در ابتدای این همایش ، گروه دف نوازان میلاد که در تمامی اعیاد و مناسبتهای مذهبی در بخشهای بستری سالمندان و معلولین حاضر می شوند، اجرای ماندگاری داشتند ، همچنین گروه تواشیح نور الساجدین با اجرای قطعاتی از کلام آسمانی ، روشنی بخش این مراسم شدند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با تقدیر از اقدامات ارزشمند خیرین و حامیان کهریزک ، اظهار داشت :

بدانید که شما بهترین بندگان خداوند هستید که توانسته اید چنین مجتمع بزرگی را با بیماران فراوان آن حمایت و هدایت نمائید.

محمدی با اشاره به اطعام مددجویان در کهریزک یاد آور شد:

شما خیرین کهریزک ، مسیر صحیحی آمده اید . می بینیم و می دانیم که این سازمان از چه اشخاص و چه نوع بیمارانی نگهداری می کند ، بیمارانی که توانایی آنان در زندگی شخصی خود غیر ممکن است اما شما با اراده ای که خداوند در نهاد و و جودتان قرار داده از این غیر ممکن ها ، امکان ساخته اید ، امکانی که شایسته زندگی آبرومندی بر ای همه آنان باشد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی سلامت و سعادت در زندگی و آخرت را وعده خداوند رحمان به همه خیرینی عنوان کرد که قسمتی از ثروت و دارایی خویش را صرف نیازمندان جامعه می کنند تا ضعفای این مرز و بوم نیز بتوانند در آسایش و رفاه نسبی زندگی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید