اخبار

با حضور اعضاء موسسه خیریه زینبیه (س)، مادر بزرگ های ساکن در بخش های نارون، یک روز شاد و پر نشاط را پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ کاروان شادی مادربزرگ های کهریزکی، این بار از موسسه خیریه حامی نیکوکاری زینبیه(س) بودند تا در جمع این عزیزان سالخورده حاضر شوند و با اجرای برنامه های شاد، ساعاتی خوش را ارزانی آنان نمایند.

این گرامیان که برای چندمین بار است در صفوف خیرین کهریزک حاضر می شوند، تلاش بسیار داشتند تا لبخندشادی و رضایت را برلبان مادران این خانه بزرگ بنشانند. همچنین کاروان محبان اهل بیت (ع)، اسباب پذیرایی از میهمانان خویش را نیز به همراه داشتند تا کام یکایک این عزیزان را شیرین نمایند. همچنین تهیه و توزیع انواع کادوهای زیبا، از دیگر ره ‌آوردهای یاران مهربان کهریزک بود که خوشحالی عزیزان را دو چندان کرد.

لقمان بیگی عضو هیئت مدیره موسسه خیریه زیبنبیه (س) در حاشیه این جشن زیبا به خبرنگار کهریزک گفت :

به میمنت میلاد بانوی اسوه ایثار و از خود گذشتگی حضرت زینب (س)در جمع مادران عزیز حاضر شدیم تا اگر لیاقت داشته باشیم. ساعاتی را همراه آنان به جشن و شادی بگذرانیم.

بیگی تصریح کرد :

کار بزرگی در اینجا جریان دارد، کاری بزرگ که از عهده هر ارگان و نهادی به راحتی بر نمی آید اما خوشحالیم که می دانیم و می بینیم همه اتفاقات خوب برای این مادران در حال انجام است که منتهای آرزوی قلبی همه ماست.

در ادامه، رضای خدا را بزرگترین هدیه برای کسانی دانست که دل مادران به دور از خانه و کاشانه واقعی را شاد می کنند و لیاقت خدمت به بندگان ضعیف خدا را یافته اند.

دیدگاهتان را بنویسید