اخبار

در روزهای باقیمانده از ماه پر فضیلت شعبان ، خادمین افتخاری حسینیه بی بی رقیه (ع) به جمع مادران سالخورده کهریزک پیوستند تا شادی را به اردوی آنان بیاورند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ بانوی نیکوکار فاطمه صفری به همراه یاران
پر‌مهرش ، جمع صمیمی مادران سالخورده کهریزک را برگزیدند تا شادی زاید الوصفی را ارزانی آنان نمایند.

اجرای برنامه های شاد، موزیکال و نیز مولودی در وصف ائمه اطهار (ع) ، بخش های پر بار حضور این یاران تازه وارد کهریزک بود تا دل های مادران این خانه بزرگ را شادتر از همیشه نمایند.

بانو فاطمه صفری در حاشیه حضور سبز خود و یارانش به خبرنگار کهریزک گفت :

لطف خدا و یاد آوری دختر دلبندم ، باعث حضور پر خیر و برکت ما در جمع این عزیزان بزرگسال شد . عزیزانی که واقعاً نیازمند ملاطفت و مهربانی همگان هستند.

بانو صفری تصریح کرد :

17 سال است در اعیاد شعبانیه ، ویژه مراسم هایی را در منزل یا حسینیه محل برگزار می کنیم ، خدای ما گواه است با برپائی این برنامه در اینجا احساس کردیم ای کاش در 17 سال گذشته راهی کهریزک می شدیم تا هم دلمان شاد باشد و هم دل های زیادی را شاد کنیم .

وی در توصیف زیبائی ، جمع مادران کهریزکی را (( بهشت مادران منتظر )) نامید و گفت :

هر کس لیاقت شاد کردن این بزرگسالان را داشته باشد ، لیاقتی خدایی یافته ، چرا که انتظار دیدار بسیاری از بزرگسالان بدور از خانه را بر آورده کرده است .

این بانوی نیکوکار با تقدیر از زحمات پرستاران و همه کارکنان کهریزک در همکاری و همراهی با گروه خود ، وعده دیدار با جمع بزرگی دیگر از مادران این خانه بزرگ را به آینده ای نزدیک و پیش رو داد.

دیدگاهتان را بنویسید