اخبار

در اقدامی زیبا و با حضور جوانان مهربان شهرمان، یک روز شاد تقدیم مددجویان معلول ساکن در بلوک ارغوان شد

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ بانوان الهه امینی و سولماز خادم وطن از یاران مهربان و جوان آسایشگاه به همراه تنی چند از دوستان همیشه همراه خود ، بار دیگر آسایشگاه خیریه کهریزک را مسیر مهرورزی های خویش قرار دادند.

این جوانان پرشور در جمع مددجویان معلول ساکن در بلوک ارغوان ، علاوه بر این شادی آفرینی، اسباب پذیرایی را نیز با خود به همراه آورند تا همه در این دورهمی شادمان ، باشند. پختن ذرت مکزیکی و سرو تازه آن بین مددجویان ، تهیه میوه و تنقلات از جمله اقدامات شایسته یاران مهربان و تازه وارد آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

الهه امینی که به تازگی به جمع نیک اندیشان آسایشگاه خیریه کهریزک پیوسته است، در حاشیه این دورهمی زیبا به خبرنگار کهریزک گفت: این ایده واقعا دوست داشتنی را در ذهن خود پرورش دادیم و با کسب اجازه از مسئولین آسایشگاه ، به امروز رسیدیم به روزی که برایمان سراسر خاطرات خوش به ارمغان آورد.

امینی با اشاره به این دورهمی زیبا تصریح کرد:

واقعا فکر نمی کردیم اینقدر مورد توجه این جوانان معلول قرار بگیریم، اما با استقبالی که از خود نشان دادند یاد گرفتیم که باید باز هم در اولین فرصت برگردیم تا قرار و برنامه جدیدی را برای آنان تنظیم نماییم.

الهه امینی با تشکر از دوستان خود که همراه و همگام تا پایان مراسم با او بودند، گفت: از اینکه توانستیم به اهداف قلبی خود نزدیک شویم، هزاران بار خدا را شکر می کنیم و از خداوند می خواهیم تا باز هم در این مسیر ما را کمک کند تا بلکه کمک حال این همه دوست جدید در آسایشگاه کهریزک باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید