اخبار

در روز طبیعت ، بار دیگر جمع کثیری از مردمان  مهربان شهر گردهم آمدند تا روز سیزده نوروز را در کنار سالمندان و معلولین کهریزک باشند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ روز سیزده نوروز ، خانواده بزرگ کهریزک پذیرای جمع کثیری از مردم مهربان شهرمان شد تا همه با هم و در کنار هم آرزوی روزهای شاد و پر نشاطی را برای همگان داشته باشند.

در این روز پر نشاط ، بلوک ارغوانهای مجموعه ، شاهد حضور هنرمندان افتخاری کهریزک بود که با صدای گرم و دلنواز خود مشتاقان فراوانی را گردهم آوردند و ساعاتی شاد و زیبا را رقم زدند.

در روز سیزده نوروز و مطابق همه ساله ، واحد تغذیه آسایشگاه نیز بیکار نشست و پذیرایی از همه مددجویان و میهمانان را عهده دار شد.چای داغ و شیرینی ، آش رشته ، کاهو و سکنجبین از جمله ملزومات پذیرایی از حاضرین بود تا همه از این دورهمی گرم و صمیمی ، لذت ببرند.

تعطیلات نوروزی ، بهانه ای زیبا برای دورهمی های روزانه خیرین و نیک اندیشانی بود که همه روزه در جمع خانواده بزرگ کهریزک حاضر می شدند و با اینکار ، دلهای فراوانی را شاد می کردند ، با اینحال باید توجه داشت که زندگی همچنان در جریان است و سالمندان و معلولین این خانه بزرگ همواره  و در طول سال چشم انتظار حضور سبز مردم مهربان و با عاطفه شهر خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید