اخبار

با بدرقه جمعی از مسئولین و با اعزام اولین گروه از مددجویان ، اردوهای تفریحی و سیاحتی سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ ویلای ساحلی نشتارود واقع در استان سرسبز مازندران خود را آماده استقبال از مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک کرده است.

 معصومه جعفری مدیر امور اجتماعی آسایشگاه با بیان این مطلب خاطرنشان کرد:

 مطابق همه ساله وبا برنامه ریزی های منسجم مسئولین ، عزیزان ما در کهریزک به سفرهای تفریحی – سیاحتی اعزام می شوند تا همانند همه افراد جامعه از مواهب بی نظیر طبیعت بهره مند گردند.

 وی ادامه داد:

کاروانهای اعزامی ما به مقصد مازندان در گروه های 15نفری ساماندهی می شوند، ضمن آنکه به همراه عزیزان سالمند یا معلول ، تیم پرستاری اعزام تا به رفع نیازها و سرویس دهی مطلوب در طول سفر بپردازند.

 جعفری به اثرات مثبت ساماندهی اردوهای تفریحی – سیاحتی در روحیه سالمندان و معلولین نیز اشاره و افزود:

 مطابق بررسی هایی که همه ساله انجام می گیرد، نتایج حاصله به ما می گوید که اینگونه سفرها تا چه میزان در تقویت روحیه عزیزان ما تأثیرات شگرفی دارد. بگونه ای که تا مدتها پس از سفر هر یک  از گروهها ، امید به زندگی و نشاط فردی در یکایک آنان به وضوح نمایان است.

مدیر امور اجتماعی آسایشگاه همراهی های همیشگی نیکوکاران در تأمین نیازهای مختلف سفر مددجویان را راهگشا دانست و تأکید کرد :

 اطمینان داریم امسال نیز همانند تمامی سالها خیرین عزیز مسئولین آسایشگاه را در تأمین نیازهای فراوان در سرویس دهی مناسب به مددجویان ، یاری خواهند نمود ، چرا که از محل همین حمایت های مستمر است که عزیزان کهریزکی با خیالی آسوده می توانند از نعمت سفرهای تفریحی و روحیه بخش برخوردار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید