اخبار

خانواده های زوج های معلول وابسته به آسایشگاه خیریه کهریزک از سفر تفریحی و تابستانی خود به سلامت بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ نوبت اردوی تفریحی و گشت و گذار در استان سرسبز مازندران اینبار به خانواده های زوجهای معلول ساکن در مجتمع مسکونی عمید رسید تا آنان نیز همچون سایر ساکنین این خانه بزرگ و آباد از مواهب خدادادی و امکانات وسیعی که خیرین در ویلای ساحلی نشتارود فراهم نموده اند ، بهره‌مند گردند.

محمدرضا همتی سرپرست گروه اعزامی به اردوی تفریحی – سیاحتی نشتارود در پایان این رویداد جذاب و خاطره انگیز به خبرنگار کهریزک گفت:

مانند همه دوستان خوبمان که در بخشهای مختلف آسایشگاه زندگی می کنند ، به سفری دلچسب و پرخاطره رفتیم ، سفری که تا به خودمان بیائیم ، 5 روز آن گذشت و باید به خانه هایمان باز می گشتیم.

وی اضافه کرد:

همه چیز دست به دست هم داد تا این سفر تفریحی به بهترین نحو ممکن ساماندهی و انجام شود.آب و هوای مطبوع ، محل اقامت مناسب و همراهان همیشگی و وفادار ما که سالهاست کمک می کنند تا اوقات همه خوش باشد، از جمله خوبیهای این سفر بود که البته از کنار امکانات پذیرایی مناسب هم نباید به راحتی گذشت .

سرپرست گروه خانوادگی معلولین ساکن در مجتمع مسکونی عمید که در این اردوی تفریحی حاضر بودند ، در پایان خاطرنشان کرد:

مانند همیشه سپاسگزار همه برنامه ریزان و حامیان خوب خود در این موسسه بزرگ هستیم . سپاس ویژه ای را نیز از مدیریت مهربان مجموعه داریم که همواره لطف مضاعفی را درحق خانواده های ما روا می دارند ، حمایتها و هدایت های پر مهرایشان همیشه روزگار باعث آسایش و آرامش خانواده ها بوده و انشاالله نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید