اخبار

سرهنگ بهمنیاری به هنگام دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک و گفتگو با تنی چند از بانوان نیکوکار، این بلند نظران جامعه را الگوی برتر همه انسان هایی نامید که وقت و توان خود را به بهترین وجه ممکن صرف خدمت به افراد ناتوان می کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ سرکلانتر شهرستان ری به اتفاق جمعی از افسران نیروی انتظامی، دیدار با خانواده بزرگ کهریزک را در برنامه کاری و خدمتی خویش قرار دادند.

سرهنگ بهمنیاری و هیئت همراه با حضور بر بالین آن دسته از سالمندانی که سابقه خدمت در نیروهای مسلح کشورمان را داشتند، با دلجویی از این عزیزان، آرزوی زندگی توأم با آرامش و آسایش را برای یکایک آنان مسئلت نمودند.

هیئت انتظامی شهرستان ری همچنین به هنگام دیدار با مادران سالخورده کهریزک، با تنی چند از بانوان نیکوکاری که در امر بهداشت فردی مددجویان فعال هستند، دیدار و با چگونگی خدمات انساندوستانه این بلند نظران جامعه آشنا شد.

بهمنیاری در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک ، زنده یاد دکتر حکیم زاده را بزرگ مرد شهرستان ری نامید که باعث گردیده بذر عطوفت و مهربانی در سراسر جنوب تهران افشانده شود.

امید بهمنیار، آسایشگاه کهریزک را مأمن بزرگی برای افراد ناتوان دانست و گفت :

متحیریم از این همه سازماندهی بزرگ و منظم که هرکس در جایگاهی مشخص، آنچه وظیفه خودمی داند را بخوبی به انجام می رساند.

بهمنیار تصریح کرد :

هر آنچه امروز در این مکان پر نور جمع شده، حاصل یک اندیشه پاک است، اندیشه ای که توانسته بی شمار افرادی را داوطلب خدمت به بیماران نماید که به جزء تحسین، پاسخی برای آن نمی توان یافت.

بهمنیار با اشاره به دیدارشان با جمعی از بانوان نیکوکار نیز گفت :

بانوان ارجمندی را در لباس متحدالشکل ملاقات کردیم که داوطلب خدمت هستند، یکی از این بزرگواران به ما گفت که بدون کهریزک، زندگی برایش معنائی ندارد. آن دیگران هم هر یک با تشریح روند خدمتی خویش، تنها یک یادآوری بزرگ در ذهن ما ایجاد کردند که می توان بدون کوچکترین ادعائی، الگوی برترین های جامعه بود.

سرکلانتر شهرستان ری ، هر گونه خدمت لازم در حوزه استحفاظی خویش و همکارانش را برای مجموعه بزرگ کهریزک، افتخاری دانست که نصیب وی و همکارانش خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید