اخبار

در چهلمین روز از عزای خاندان مطهر نبی مکرم اسلام ، امام حسین( ع) و یاران و فادار آن حضرت ، سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک سراسر سیاه پوش شد.

به گزارش روابط عمومی  موسسه خیریه کهریزک ؛ سرای فرهنگی کهریزک در چهلمین روز از عزای حسینی ، میزبان سالمندان و معلولینی بود که آمدند تا همچون همیشه ارادت خود را به خاندان نبی مکرم  اسلام ، امام حسین (ع) و یاران با وفایش نشان دهند.

در این روز محزون ، جمع کثیری از سالمندان و معلولین کهریزک به همراه پرستاران و مراقبین خود گردهم آمدند تا همانند همه مردم فهیم میهن عزیزمان به مصائب شهدای دشت کربلا بگریند.

تلاوت قرآن کریم ، نوحه خوانی و قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا ، بخش هایی از مراسم عزاداری مددجویان در سرای فرهنگی آسایشگاه بود و پایان بخش این مراسم معنوی ، دعای خیر برای ملتمسین دعا و نیز شفای عاجل همه بیمارانی بود که از درگاه خداوند قادر و متعال ، صحت و سلامت خویش را می طلبند.

سرای فرهنگی آسایشگاه در تمامی مراسمات معنوی اعم از اعیاد و سوگواری ها ، محل حضور سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک است . قابل ذکر اینکه در تمامی این مراسمات ، اسباب پذیرائی از حاضرین را بانیان خیر این مجموعه متقبل می شوند که اقدامات و همراهی های همه این عزیزان شایسته تقدیر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید