اخبار

آسانسور ویژه معلولان، سالمندان و افراد کم توان در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ امروز سه شنبه یازدهم تیرماه همزمان با حضور هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک و همچنین مهندس اردشیر قادری نیکوکار و بانی این امر نیک دو دستگاه آسانسور ویژه معلولان در مرکز جامع یاس افتتاح شد.
دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با تاکید بر اینکه ایجاد محیطی امن برای تردد آسان و ایمن سالمندان و معلولان یکی از اولویت‌های ماست اظهار داشت: احداث و راه‌اندازی آسانسور ویژه معلولان, سالمندان، و افراد کم توان این امکان را به آنها می‌دهد تا به سهولت تردد کرده و به داخل طبقات دسترسی پیدا کنند.
برای ساخت و احداث این آسانسورها نزدیک به دو میلیارد ریال هزینه شده است و با بهره برداری از آن جابجای مددجویان و مراجعه کنندگان به مراکز تسریع و راحت تر می شود.
اردشیر قادری نیکوکار بزرگ کهریزک درخصوص انجام این کارخیر گفت : این کار را برگرفته ازعقاید خویش می دانم و امیدوارم با این کار آسایش و رفاه بیشتر را برای اهالی این مرکز به ارمغان بیاورم .
وی همچنین در راستای این کار نیک و خداپسندانه افزود: بخشش یکی از خصلت ها و فضایل خوب و زیبای انسانی است. کسی که اهل بخشش است نه تنها به دیگری کمک می کند تا از نظر اقتصادی و آسایشی، وضعیت بهتری پیدا کند، بلکه به خودش کمک می کند تا از نظر روانی در آرامش قرار گیرد که بازتاب آن سرور و شادابی است.